🔥 Let op: bij temperaturen boven 25°C kunnen onze chocoladeproducten smelten🔥

Bananenchips zonder suiker 10 x 1 kg

€ 94,00*

€ 9,40* per 1 kilogram

Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten

  • Zonder toegevoegde suiker
  • De populaire vrucht als knapperige chips
  • Behoorlijk zoet, maar niet te vergelijken met gesuikerde bananenchips!
  • Gebakken in kokosolie
  • Natuurlijk lekker
Kwaliteit: Bananenchips zonder suiker 10 x 1 kg
€ 9,00
€ 3,50
€ 26,50
Hoeveelheid: Bananenchips zonder suiker 10 x 1 kg
€ 9,00
€ 94,00
Varianten: Bananenchips zonder suiker 10 x 1 kg
€ 3,50
€ 26,50

Direct beschikbaar, levertijd 5-6 dagen

THT: 05.01.2023

Koop nu: Bananenchips zonder suiker 10 x 1 kg

Bananenchips zijn alleen verkrijgbaar met suiker? Niet bij ons. Wij voegen geen suiker of andere smaakversterkers toe aan deze populaire snack. Naast appels zijn bananen een van de favoriete vruchten van de Nederlanders. Onze gedroogde bananenchips worden gebakken in kokosolie en hebben daardoor een aangenaam kokosaroma. Een groot snacking plezier!

Let op: Bananenchips zonder toegevoegde suiker smaken niet zoet.

Omdat we bewust geen suiker als ingrediënt gebruiken, smaken deze gedroogde bananenchips slechts subtiel zoet. Als je op zoek bent naar een zoete bananensnack, kan je bij ons ook gedroogde bananenreepjes kopen. Je kan de bananenchips achteraf ook zoeten, bijvoorbeeld met ahornsiroop of agavesiroop.

Hoe je de gedroogde bananenchips kunt gebruiken

Onze gedroogde bananenchips zijn ideaal als snack voor tussendoor, als ingrediënt in je muesli of als topping voor diverse desserts. De gedroogde bananenchips zijn ook geschikt voor het versieren van gebak of bananenbrood, of fijngestampt in de bodem van je cheesecake. Voor een Caribisch gevoel kan je de bananenchips ook op smaak brengen met zout, bijvoorbeeld met chilipeper en limoen.

Hoe droog je de bananenchips?

Om je een knapperige smaakervaring te geven, worden onze bananenchips eerst gefrituurd in kokosolie en daarna gedroogd. Dit geeft ze hun knapperigheid en een heerlijke zoete kokossmaak. Als je geen toevoegingen wilt, kan je ook bananenchips zonder vet kopen.

Gemiddelde waarde per 100 g
Voedingswaarde (in kj/kcal) 2232 /  533
Vetten 32 g
waarvan verzadigde vetzuren 28 g
Koolhydraten 57 g
waarvan suikers 12 g
Voedingsvezels 3.6 g
Proteïne 2 g
Zout 0.04 g
Productnummer: BANA_001_T10
Herkomst Filipijnen
Inhoud: 10 kg
Fabrikant KoRo
EAN/GTIN 4260654783926
Gegevens Specificatie
Allergie-informatie Uitleg sporenindicatie
Levering Levertijd buiten Duitsland
Bedrijf KoRo Handels GmbH
Hauptstraße 26, 10827 Berlin
Bewaaradvies Bewaren op een koele, droge plaats uit de buurt van licht
Ingrediënten 91 % banaan, 9 % kokosolie
Kruisbesmetting Kan sporen bevatten van GLUTEN, PINDA'S, SOJA, MELK (LACTOSE), NOTEN, SESAM en ZWAFELDIOXIDE (SULFIET)
THT 05.01.2023
Verkoop beschrijving Plakjes gebakken banaan, ongezoet
Pers & wederverkopers Zakelijke foto's downloaden

Varieties & Origin

Gedroogde banaanstroken

Gedroogde banaanstroken komen van rijpe bananen, en zijn ongeveer 10 cm lang

Teelt per land in ton
Land Ton
Indien 30900000
China 11200000
Indonesien 7300000
Brasilien 6800000
Ecuador 6500000
Philippinen 6200000
Guatemala 4000000
Kolumbien 3700000
Angola 3500000
Tansania 3500000
Costa Rica 2600000
Mexiko 2400000
Vietnam 2100000
Ruanda 1800000
Burundi 1700000
Kenia 1400000
Ägypten 1400000
Papua-Neuguinea 1400000
Kamerun 1200000
Dominikanische Republik 1200000

Bananen groeien in tropische en subtropische gebieden in de buurt van de evenaar, vaak de bananengordel genoemd. Deze ligt tussen 38 graden noorderbreedte en 28 graden zuiderbreedte en biedt ideale groeiomstandigheden. In 2018 werd wereldwijd bijna 116 miljoen ton bananen geteeld. De grootste producent ter wereld is India met 30,9 miljoen ton.

Productie

Prijsontwikkeling "Bananenchips zonder suiker 10 x 1 kg"

Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld

Alle informatie zonder garantie!

4.4/5

547 Reviews


69%
14%
7%
4%
5%
Anoniem  | 27.02.2022

Super lekker, niet te zoet

Super lekker, niet te zoet

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 27.02.2022

Ook voor kinderen voor tussendoor

Erg lekker

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 25.02.2022

-

-

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 25.02.2022

Super, maar toch een verandering van vlakte (ben anders

Super, maar toch een verandering van gewoonte (ik ben meestal alleen die met suiker gewend).

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 24.02.2022

Ik heb het verschillende keren besteld! Zo heerlijk!

Ik heb het verschillende keren besteld! Zo heerlijk! Vooral zonder toegevoegde suiker!

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 23.02.2022

Het smaakt erg lekker

Het smaakt erg lekker

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 22.02.2022

Gezonde bananenchips die lekker smaken!

Deze bananenchips zijn de perfecte keuze als je je suikerinname onder controle wilt houden, want ze bevatten geen toegevoegde suikers.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 22.02.2022

-

-

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 22.02.2022

super

De levering was zeer snel en de kwaliteit van de goederen is zeer goed. Wij zijn ook zeer enthousiast over het ruime assortiment producten.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 22.02.2022

Het is moeilijk waar ik woon Ongezoet

Het is moeilijk om ongezoete bananenchips te vinden waar ik woon en zelfgemaakte hebben niet de knapperigheid die ik zoek. Ik ben erg blij dat ik ze nu gevonden heb. Erg lekker

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig

Klanten kochten ook