🔥 Let op: bij temperaturen boven 25°C kunnen onze chocoladeproducten smelten🔥

Bio basmati rijst wit 5 kg

€ 20,00*

€ 4,00* per 1 kilogram

Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten

  • 100% biologisch
  • Zonder smaakstoffen, conserveringsmiddelen of kleurstoffen
  • Bijzonder aromatisch
  • Fijn notige smaak
  • Slechts 15 minuten kooktijd
Kwaliteit: Bio basmati rijst wit 5 kg
€ 21,50
€ 20,50
€ 20,00
€ 17,50
€ 24,50
€ 21,50
Varianten: Bio basmati rijst wit 5 kg
€ 20,50
€ 20,00

Direct beschikbaar, levertijd 5-6 dagen

THT: 17.05.2025

Koop nu: Bio basmati rijst wit 5 kg

Haal het Oosten in huis met onze Basmati-rijst. In India en Pakistan is deze rijstvariëteit al lang een integraal onderdeel in de keuken. Basmati betekent "geur" in het Hindi. Het is een bijzonder aromatische, langkorrelige rijst, oorspronkelijk afkomstig uit Afghanistan. Basmatirijst heeft een nootachtig-aardse smaak, met een bloemengeur en kleeft niet. Hij wordt beschouwd als de meest verheven rijstvariëteit.

Onze twee Basmati-varianten, in bruin en wit, zijn geslaagd voor de KoRo-smaaktest. We hebben de beste rijst voor je geselecteerd en geproefd. Niet alleen de smaak overtuigt ons van de soorten, maar ook de gemakkelijke bediening. Super snel en gemakkelijk is de rijst in slechts 15 minuten te koken en het krijgt het een lichte, zachte consistentie. Bruine Basmati-rijst is natuurlijk, daarom ongeschild en niet gepolijst. Dat betekent dat alle belangrijke voedingsstoffen en vezels behouden blijven. Daarom is het een beetje zuurder dan witte Basmati-rijst.

De geurige rijst kan zoet of hartig worden gebruikt, als bijgerecht of in de hoofdrol - basmati-rijst is altijd een uitstekende keuze en een geweldig alternatief voor traditionele rijst. KoRo Tip: voor een extra smaak kick, kun je al kruiden toevoegen in het kookwater.

Gemiddelde waarde per 100 g
Voedingswaarde (in kj/kcal) 1504 /  354
Vetten 0 g
waarvan verzadigde vetzuren 0 g
Koolhydraten 80 g
waarvan suikers 0 g
Voedingsvezels 1 g
Proteïne 6.7 g
Zout 0.013 g
Productnummer: BAS_004
Herkomst India
Biologische herkomst Niet EU landbouw
Inhoud: 5 kg
Fabrikant KoRo
EAN/GTIN 4260335836613
Biologische controleorganisatie& Biologische oorsprong
IT-BIO-007
Allergie-informatie Uitleg sporenindicatie
Levering Levertijd buiten Duitsland
Bedrijf KoRo Handels GmbH
Hauptstraße 26, 10827 Berlin
Bewaaradvies Koel en droog bewaren, beschermen tegen warmte
Ingrediënten 100% basmati rijst * *gecontrolleerd biologisch
Kruisbesmetting Bevat geen allergenen volgens de EU-verordening 1169/2011.
THT 17.05.2025
Verkoop beschrijving Biologische basmatirijst wit
Pers & wederverkopers Zakelijke foto's downloaden
Vragen & antwoorden: Bio basmati rijst wit 5 kg
100 gram gekookte basmatirijst bevat ongeveer 160 calorieën.
Jasmijnrijst heeft een meer bloemig aroma, terwijl basmatirijst een meer aards aroma heeft.
Bruine basmatirijst is natuurlijk, d.w.z. dat hij niet gedopt is. Belangrijke voedingsstoffen blijven daardoor behouden. De consistentie is iets bijtender dan die van witte basmatirijst.
Na het koken is basmati-rijst luchtiger en losser dan andere rijstsoorten.

Varieties & Origin

Sushi rijst

Sushi-rijst behoort tot de rondkorrelige rijstvariëteiten, die een hoger zetmeelgehalte hebben dan langkorrelige rijstvariëteiten zoals jasmijnrijst of basmatirijst. Het zetmeel in de rijst maakt het erg kleverig. Sushi-rijst heeft een zoetige geur.

Teelt per land in ton
Land Ton
China 206000000
Indien 157200000
Indonesien 7846465
Bangladesch 52231000
Vietnam 44974206
Thailand 32620160
Myanmar 26423300
Philippinen 18967826
Brasilien 12175602
Japan 10549000
USA 10025980
Kambodscha 9324000
Pakistan 7005000
Nigeria 6734000
Ägypten 6000000
Südkorea 5637682
Népal 5047047
Laos 4002425
Madagaskar 3978000
Sri Lanka 3381000

Wereldwijd zijn er meer dan 100.000 verschillende soorten rijst. Het is dan ook geen wonder dat er in meer dan 100 landen op alle continenten rijst wordt verbouwd, behalve op Antarctica. China en India leiden de wereldproductie. Maar rijst wordt ook verbouwd in andere Aziatische landen en in Zuid- en Noord-Amerika en Europa. Afhankelijk van het ras duurt het drie tot acht maanden tot de rijst klaar is voor de oogst. Na maïs is rijst wereldwijd het tweede meest geproduceerde voedingsmiddel.

Productie

Hier groeit je rijst

Of het nu voor sushi, risotto of als heerlijke rijstpudding is: de rijst van je bestelling is zonovergoten en komt van de velden van Italië.

Rijst is bijzonder dorstig

Het begint zijn reis in overstroomde velden. Niet alle rijstsoorten worden onder water geteeld - maar onkruid en ongedierte zijn niet zo happig op natte wortels en voeten. Dit verhoogt de opbrengst en de rijstboeren kunnen meer rijst oogsten voor je volgende lunch.

We letten goed op wat we je sturen

Voordat de rijst zijn weg naar jou vindt, wordt natuurlijk eerst de kwaliteit gecontroleerd. Alles wat niet past, wordt uitgezocht.

Alleen gepoetst en gewassen in de verpakking

In deze machines wordt de rijst klaargemaakt voor zijn reis naar je bord. Hier worden de rijstkorrels gewassen en met water gepoetst. Hierdoor blijft de natuurlijke smaak behouden.

De rijst wacht hier op je.

Pas als de beste granen hun weg naar onze bulkverpakkingen hebben gevonden, wachten ze hier vol ongeduld op je bestelling.

Het maakt niet uit welke rijst je bij ons bestelt - bij KoRo krijg je alleen de lekkerste soorten. Alleen degenen die onze proeverij doorstaan, komen in ons assortiment. We hebben de slechte er al voor je uitgepikt.

Ganz egal welchen Reis Du bei uns bestellst – bei KoRo bekommst du nur die leckersten Sorten. Nur wer unser Tasting übersteht, schafft es in unser Sortiment. Die Schlechten haben wir schon vorher für Dich raus gesucht.

Hier wartet Dein Reis auf Dich

Erst wenn die besten Körner ihren Weg in unsere Großpackungen gefunden haben, erwarten sie hier sehnsüchtig Deine Bestellung.

Prijsontwikkeling "Bio basmati rijst wit 5 kg"

Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld

Alle informatie zonder garantie!

4.9/5

93 Reviews


94%
6%
0%
0%
0%
Alex M.  | 27.06.2022

Gewoon goed en netjes verpakt

Goede prijs kwaliteit verhouding.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
LILIANE D.  | 01.05.2022

Zeer goed.

Ik heb deze rijst voor de tweede keer besteld en hij is perfect voor ons gebruik

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Julia A.  | 24.04.2022

Prijs prestatie onverslaanbaar

Steeds weer.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Frank S.  | 21.04.2022

Een echte aanrader!!!

Een zeer goede rijst, heb het hier al vele malen besteld en ben altijd zeer tevreden over de kwaliteit. De levering was ook snel en goed verpakt. Ga zo door...;)

1 Persoon (personen) vond (vonden) deze informatie nuttig
MULLER V.  | 21.04.2022

Top top !

Top !

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 22.02.2022

Zeer goede biologische basmatirijst met een goede prijs-kwaliteitverhouding

De prijs-prestatieverhouding is zeer goed. De basmatirijst heeft een mild, aangenaam aroma en kan zeer goed in de rijstkoker worden bereid. Vóór het koken moet de rijst twee tot drie keer worden gewassen, zodat alle bittere stoffen en overtollig zetmeel verdwijnen.

1 Persoon (personen) vond (vonden) deze informatie nuttig
Anoniem  | 17.02.2022

-

-

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 13.02.2022

Super in zo'n grote maat. Zeer

Super in zo'n grote maat. Zeer praktisch

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 10.02.2022

Heerlijk

Ik hou van deze rijst, altijd de beste.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 09.02.2022

-

-

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig

Klanten kochten ook