Bio Fairtrade mangoreepjes Brooks 1 kg

€ 22,50*

Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten

  • Fruitig-zoet, sappig en onweerstaanbaar lekker
  • Fairtrade & biologische kwaliteit
  • Ongezwaveld en zonder toegevoegde suiker*.
  • Praktische voordeelverpakking van 1 kg
  • Je nieuwe favoriete natuurlijke snack
Kwaliteit: Bio Fairtrade mangoreepjes Brooks 1 kg
€ 18,00
€ 21,00
€ 22,50

Op voorraad, levertijd 5-6 dagen

Koop nu: Bio Fairtrade mangoreepjes Brooks 1 kg

We houden van strepen. Wij vinden ze het lekkerst als ze knaloranje zijn en er niet alleen schattig uitzien, maar ook nog eens net zo lekker smaken! Nee, KoRo is geen mode-ontwerper, natuurlijk. Wij geven er de voorkeur aan onze hapjes perfect op jou af te stemmen. Daarom hebben we naast onze biologische mangoreepjes nu ook een Fairtrade versie voor je in de aanbieding. Wij garanderen dus de naleving van ecologische, sociale en economische normen volgens de Fairtrade-normen (meer hierover in de FAQ's). De biologische Fairtrade mango reepjes zijn fruitig-zoet van smaak en super sappig van beet. In tegenstelling tot veel supermarktvariëteiten zijn onze gedroogde mango's niet gezwaveld en bevatten ze geen extra suiker - ze bevatten immers van nature al suiker en hebben dus een aangename zoetheid. Met onze reepjes ben je niet alleen visueel, maar ook qua smaak in de running. Koop nu Fairtrade mango reepjes van KoRo!

Het drogen van biologische mango reepjes - de snack van de zon

Wat hebben we nodig om je favoriete snack te maken? Mango's van de beste kwaliteit! En na vele smaaktesten vonden we ze in Burkina Faso, waar we ook onze mangoreepjes vandaan halen. Daar worden ze na de oogst in reepjes gesneden en voorzichtig gedroogd. Je kunt meer lezen over hoe wij onze vruchten drogen in ons blogartikel "Hoe worden gedroogde vruchten geproduceerd. Gewoonlijk vindt het verse fruit na de oogst zijn weg naar de supermarkt via vele tussenstations, en wordt het onderweg in steeds nieuwe kledingstukken, eh verpakkingen, gestopt. Wij bij KoRo denken dat dit vanuit ecologisch, economisch en procesmatig oogpunt zinloos is. Daarom laten wij onze biologische mango's luchtdicht verpakken in Burkina Faso, etiketteren met KoRo-etiketten en rechtstreeks van daar naar ons magazijn in Berlijn vervoeren. De kostenbesparingen die wij realiseren door handelsstadia over te slaan, gebruiken wij om onze partnerboeren eerlijk te betalen en aan jou door te berekenen. 

Gepofte mango en mangopasta: De volle mep in de KoRo-winkel

Als echte snacksnijder zijn wij niet tevreden met alleen mangoreepjes in gedroogde vorm. Ooit gehoord van gepofte mango? Hij is vrij knapperig en tegelijkertijd intens zoet dankzij een andere droogmethode. Naast knapperige hapjes gaan we aan de ontbijttafel nu al voor knalgeel-oranje: met de mango fruitspread met stevia en de mango curry spread maak je als vroege vogel al echte statements. Modetrends waren gisteren, vandaag laat je zien hoe lifestyle werkt met food highlights! 

Koop de Fairtrade biologische mangostroken

Het is duidelijk dat als je niet de juiste snacks in huis hebt, je de controle over je leven kwijt bent. Daarom moet je ervoor zorgen dat onze zoete, sappige mangoreepjes zo snel mogelijk in je snacklade terechtkomen. Wij concentreren ons op het uiterlijk en de kwaliteit. Daarom bevatten onze Brooks mango reepjes geen zwavel en worden ze in biologische kwaliteit bij jou aan huis geleverd. Bovendien vertrouwen wij op Fairtrade-normen om betere lonen voor kleine boerengezinnen en fatsoenlijke arbeidsomstandigheden voor arbeiders op plantages in ontwikkelingslanden en opkomende landen te garanderen. Koop ze voordat iedereen ze heeft: koop nu Fairtrade biologische mango reepjes.

 

* De mangoreepjes bevatten van nature suiker.

Gemiddelde waarde per 100 g
Voedingswaarde (in kj/kcal) 1501 /  355
Vetten 0.5 g
waarvan verzadigde vetzuren 0 g
Koolhydraten 78 g
waarvan suikers 66 g
Voedingsvezels 8.4 g
Proteïne 1.5 g
Zout 0.1 g
Productnummer: MANG_026
Herkomst Burkina Faso
Herkomst (verwerking) Burkina Faso
Biologische herkomst niet-EU Landbouw
Inhoud: 1 kg
Fabrikant KoRo
EAN/GTIN 4260718292234
Gegevens Specificatie
Biologische controleorganisatie& Biologische oorsprong
EU Bio
BF-BIO-154
Allergie-informatie Uitleg sporenindicatie
Levering Levertijd buiten Duitsland
Bedrijf KoRo Handels GmbH
Hauptstraße 26, 10827 Berlin
Bewaaradvies Op een koele en droge plaats bewaren en beschermen tegen hitte
Ingrediënten 100 % mango* *van biologische teelt
Kruisbesmetting Geen allergenen volgens EU-verordening 1169/2011 inbegrepen.
THT 31.12.2024
Verkoop beschrijving Biologische gedroogde mango reepjes
Etikettenhinweis Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor de juiste informatie.
Vragen & antwoorden: Bio Fairtrade mangoreepjes Brooks 1 kg
Geen zoekresultaten gevonden.
Ja, deze mango reepjes zijn Fairtrade. Hiermee willen wij bijdragen aan de verbetering van de milieubescherming en de sociale normen in Burkina Faso.
Natuurlijk kunt u de gedroogde mangoreepjes ook zelf maken. De gemakkelijkste manier is het gebruik van een dehydrator, omdat de temperatuur gedurende lange tijd (ongeveer 10-12 uur) constant op 50 graden kan worden gehouden. Maar je project kan ook met een oven werken. U moet er echter rekening mee houden dat drogen zeer tijdrovend is en vooral veel energie verbruikt.
Onze mango's groeien in Burkina Faso, een land in West-Afrika. Wij kopen onze mango's rechtstreeks bij onze partnerboeren daar en kunnen door de directe samenwerking garanderen dat de biologische en Fairtrade-normen worden nageleefd.
Wij vermijden strikte classificaties van gezond of ongezond. Overigens bestaan dergelijke classificaties niet in de ecotrophologie, d.w.z. de voedingsleer. Uiteindelijk geldt altijd: "Evenwicht is het sleutelwoord", en dat kunt u bereiken met onze Fairtrade mangoreepjes. Het gedroogde fruit is een geweldige bron van vezels en heeft een sappig-zoete smaak. Als u geïnteresseerd bent in dit onderwerp, luister dan naar onze podcastaflevering: "Gedroogd fruit vs. vers fruit".
Ja, onze Fairtrade mango reepjes zijn gemaakt van 100% mango's. Daarom zijn ze natuurlijk veganistisch!
Er zijn 355 calorieën per 100 g gedroogde mango reepjes. Wij hebben alle voedingswaarden vermeld in de tabel naast of onder de productbeschrijving.
Om een voedingsmiddel als een Fairtrade-product te mogen verkopen, moet aan drie verschillende normen worden voldaan: ecologisch, sociaal en economisch. De ecologische normen omvatten een milieuvriendelijke teelt van het product en het verbod op gevaarlijke bestrijdingsmiddelen. De sociale normen hebben betrekking op de emancipatie van kleine boeren en arbeiders, waarbij onder andere gereguleerde werktijden en het verbod op uitbuitende kinderarbeid worden gegarandeerd. De economische normen omvatten transparante handelsbetrekkingen en vooral de betaling van een Fairtrade-minimumprijs en een Fairtrade-premie door de handelaars. Deze premie wordt vervolgens gebruikt voor zelfgekozen projecten van de producenten die de gemeenschap ten goede komen. De naleving van alle Fairtrade-normen wordt gecontroleerd en gecertificeerd door FLOCERT, het wereldwijde certificeringsorgaan voor Fairtrade.
Voor super sappige mango reepjes, bewaar de verpakking op een koele en droge plaats. Zij blijven dan in hun oorspronkelijke verpakking ten minste 10 maanden direct na de productie houdbaar.
Bij KoRo willen we u een zo breed mogelijk assortiment aanbieden en u de vrijheid geven om te beslissen wat u wilt kopen. Enkele belangrijke verschillen tussen conventionele, biologische en Fairtrade-landbouw: In de conventionele landbouw mogen binnen bepaalde grenzen bepaalde bestrijdingsmiddelen worden gebruikt en mag bijvoorbeeld gedroogd fruit worden gezwaveld om het te bewaren. Bij biologische producten daarentegen is het gebruik van bestrijdingsmiddelen en zwavelen verboden. In het geval van Fairtrade-producten moeten niet alleen bepaalde ecologische normen in acht worden genomen (veel Fairtrade-producten zijn daarom ook biologisch gecertificeerd), maar ook sociale en economische normen. U kunt hierover meer te weten komen onder "Wat betekent het Fairtrade-label? De naleving van de biologische normen wordt, net als bij de Fairtrade-normen, regelmatig gecontroleerd en gecertificeerd door een controle-instantie, wat niet alleen resulteert in een over het algemeen lagere opbrengst per hectare in vergelijking met de conventionele landbouw, maar ook in een hogere prijs voor het product.
Onze mango's worden geteeld in Burkina Faso. Als ze bijna rijp zijn, oogsten we ze en snijden we ze in dunne plakjes. Dan gaat het naar de oven voor de mangoreepjes, waar ze op lage temperatuur worden gedroogd. Maar wat is het verschil met de gepofte mangoreepjes in de winkel? We hebben een blogbericht geschreven over onze verschillende droogmethoden, waarin we precies uitleggen hoe we ons gedroogd fruit drogen. Voel je vrij om erop te klikken!
Bio Fairtrade mangoreepjes Brooks 1 kg
Bio gepofte mango 500 g
Bio Mango reepjes Brooks 1 kg
Mango granulaat met levende bacteriecultuur 250 g
Reviews
Prijs € 22,50* € 21,00* € 18,00* € 13,00*
Artikelnummer MANG_026 PUFF_003 MANG_003 PROB_003
Inhoud 1 kilogram 0,5 kilogram 1 kilogram 0,25 kilogram
Basisprijs € 22,50* / 1 kilogram € 42,00* / 1 kilogram € 18,00* / 1 kilogram -
Eigenschappen Vegetarisch, Biologisch, Vegan, Lactosevrij, Lage verzadigde vetzuren, Mager, fairtrade Vegetarisch, Biologisch, Vegan Vegetarisch, Biologisch, Vegan, Lactosevrij, Mager, ready to eat Vegetarisch, Vegan, Lage verzadigde vetzuren, Mager, gluten-free by ingredient
Zucker 66 72 45 38
Fair Trade Zertifizierung - - - -

Varieties & Origin

Kent

De gedroogde mango Kent heeft een volle en extra fruitige smaak. Het heeft een heerlijk rijke gele kleur en is aangenaam om in te bijten, omdat Kent mango's minder vezels hebben dan andere mangovariëteiten.

Teelt per land in ton
Land Ton
Indien 19506000
China 4941830
Thailand 3824279
Indonesien 2566046
Mexiko 1958491
Pakistan 1685304
Brasilien 1547606
Bangladesch 1517691
Ägypten 1351316
Malawi 1323680
Nigeria 935954
Sudan 879321
Kenia 772680
Malawi 1323680
Philippinen 748957
Vietnam 744425
Haiti 721281
Tansania 434344
Kuba 432430
Peru 385304
Jemen 362254
Népal 324519
Kolumbien 321220
Madagaskar 289182
Kongo (Dem. Rep.) 215522
Niger 190339
Guinea 177499

India is 's werelds grootste producent van mango. In 2017 werden er wereldwijd meer dan 50 duizend ton mango's gekweekt, waarvan bijna 20 duizend uit India. Ook andere Aziatische landen zoals China, Thailand en Indonesië verbouwen veel mango's. De zoete vruchten zijn inheems in het tropisch regenwoud en worden daar al meer dan 4000 jaar verbouwd in India, waar ze worden beschouwd als de nationale vrucht, en Myanmar. Overigens kwam de mango in de 16e eeuw via Portugese zeelieden naar Europa.

Productie

Wir haben uns durchgetestet

Nicht zu süß, nicht faserig und perfekt zum Snacken – wir haben uns durch das Mango-Angebot gefuttert und die leckerste Sorte für Dich gefunden.

Erst mal ein bisschen Abhängen

Unsere Mango stammt aus Burkina Faso. In dem westafrikanischen Land werden die Früchte angebaut, geerntet und weiterverarbeitet.

Eine Mango kann man nicht hetzen

Nicht zu viel Hektik, ein bisschen Entspannung – bevor die Mango ihre nächsten Schritte gehen kann, braucht sie nach der Ernte Zeit um zu reifen.

Nur das Beste für die Großpackung

Erst wenn die Frucht wirklich reif ist, wird sie gewaschen und geschnitten. Nach einem Tag im Ofen bei 70 Grad ist die Mango dann so lecker, wie Du sie magst.

Ab jetzt muss die Mango die Luft anhalten

Dann endlich werden die Mangos verpackt und gelagert, bis sie ihre Reise von Westafrika nach Europa antreten können.

Von Burkina Faso zu Dir

Die Mango fühlt sich in Gesellschaft wohl, deswegen packen wir von KoRo auch möglichst viele davon in unsere Großpackungen. Dort bleiben sie dann, bis Du sie heraus holst und snackst.

Prijsontwikkeling

Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld

Alle informatie zonder garantie!

Das sagen andere über Bio Fairtrade mangoreepjes Brooks 1 kg

4.9/5

20 Reviews


18
2
0
0
0

K

Kerstin K.

25.01.2023

Super lekker en super snel weg gegeten!

Zeer smakelijke, zoetzure mangostukjes, die voor volwassenen en kinderen een prima vervanging zijn voor chocolade.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
F

Fabian A.

18.01.2023

Een aanrader!

Koro is nummer 1.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
N

Noemie E.

29.12.2022

Ik koop ze vaak

Soms zijn sommige stukken wat slechter dan andere, maar over het algemeen goed.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
O

Olga B.

20.12.2022

Zeer goed.

Het smaakt goed.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
E

Elvira G.

20.12.2022

graag weer

Ik heb het vaak gekocht, het smaakt altijd goed, maar helaas is het duurder geworden.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
K

Kelly S.

20.12.2022

Super lecker

Ik zal er de volgende keer weer een paar bestellen.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
I

Ines Z.

20.12.2022

Een must-have voor ons.

De hamer! Gewoon heerlijk.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
E

Eva H.

20.12.2022

Graag weer.

Vier woorden volstaan: ze waren erg lekker!

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
N

Noëlle K.

02.12.2022

Precies wat er staat.

Mega goed! Wat wil je nog meer van gedroogde mango's.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
C

Caroline L.

18.11.2022

Supergezond en lekker tussendoortje

Zeer goede kwaliteit mango, geweldige smaak!

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig

Bestelling gratis thuisbezorgd? 🤑

Voeg een net gelanceerd product toe aan je mandje en ontvang je hele bestelling gratis thuis! Iets nieuws proberen + gratis verzending = win win!

Klanten kochten ook