🔥 Let op: bij temperaturen boven 25°C kunnen onze chocoladeproducten smelten🔥

Bio fijngesneden soja 1 kg

€ 12,00*

Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten

  • Biologische kwaliteit
  • Vrij van gentechnologie uit Oostenrijk
  • 1 kg voordeelverpakking
  • Perfect voor vegetariërs en veganisten
  • Veelzijdig te gebruiken als snack of als topping
Kwaliteit: Bio fijngesneden soja 1 kg
€ 12,00
€ 12,50

Direct beschikbaar, levertijd 5-6 dagen

THT: 31.07.2023

Koop nu: Bio fijngesneden soja 1 kg

Hoe wordt de smakelijke vleesvervanger gemaakt? Zoals de naam al aangeeft, is het basisingrediënt en het enige ingrediënt de soja. De sojabonen worden eerst gewassen en gepeld en vervolgens gemalen tot sojaschroot. Het meel wordt vervolgens geperst en geolied. Het oliegehalte daalt tot 5%. Het ontvet sojabloem wordt nu door de extrusie in de geschikte vorm gebracht.

De fijne gesneden soja doet denken aan de vorm en grootte van gehakt vlees. Of het nu in je veganistische Bolognese is, gebakken over je salade of in je ontbijtgranen, onze fijne soja gesneden is een manusje van alles. Probeer ook onze soja gesneden grof die op een veelzijdige manier kan worden gebruikt met zijn grotere vorm.

Gemiddelde waarde per 100 g
Voedingswaarde (in kj/kcal) 1497 /  356
Vetten 7.5 g
waarvan verzadigde vetzuren 1.6 g
Koolhydraten 14 g
waarvan suikers 6.2 g
Voedingsvezels 15 g
Proteïne 50 g
Zout 0.02 g
Productnummer: SOJA_001
Herkomst Oostenrijk
Biologische herkomst EU-landbouw
Inhoud: 1 kg
Fabrikant KoRo
EAN/GTIN 4260335838723
Gegevens Specificatie
Biologische controleorganisatie& Biologische oorsprong
PL-EKO-07
Allergie-informatie Uitleg sporenindicatie
Levering Levertijd buiten Duitsland
Bedrijf KoRo Handels GmbH
Hauptstraße 26, 10827 Berlin
Bewaaradvies Koel en droog bewaren
Ingrediënten 100 % SOJA* *van biologische landbouw
Kruisbesmetting Kan sporen bevatten van GLUTEN, SESAM, AMANDELEN, HAZELNOTEN, WALNOTEN, CASHEWNOTEN en PISTACHENOTEN.
THT 31.07.2023
Verkoop beschrijving Biologische sojabonen korrels
Pers & wederverkopers Zakelijke foto's downloaden
Vragen & antwoorden: Bio fijngesneden soja 1 kg
Natuurlijk, dat hangt af van je eetlust. Wij adviseren 100 g voor 4 personen, maar dan mogen groenten en een bijgerecht zoals onze noedels niet ontbreken.
U kunt sojaschijfjes gebruiken als vleesvervanger in bolognese, in salades of als bijgerecht bij elk hartig gerecht.
Helaas associëren velen soja nog steeds met de termen "genetische manipulatie" en "kappen van regenwouden". Het is waar dat de meeste sojabonen uit Brazilië en de VS komen en zelfs genetisch gemodificeerd zijn. Deze sojabonen worden echter gebruikt voor de productie van diervoeder. De sojaproducten die in Duitsland voor directe consumptie worden geproduceerd, zijn niet afkomstig uit deze gebieden. Typische landen van herkomst zijn China, Canada, Oostenrijk, Frankrijk en soms zelfs Duitsland.
Als u thuis sojakoteletten wilt bereiden, giet u er gewoon kokend water of groentebouillon over. Je kunt het vervolgens bakken of direct aan je tomatensaus toevoegen om een heerlijke veganistische bolognese te maken.
Om sojameel te produceren, worden sojabonen gemalen en vervolgens geperst. De sojaolie wordt van het sojameel gescheiden door middel van verschillende persprocédés. Deze laatste heeft een maximaal restvetgehalte van 5 % en kan met behulp van een zogenaamde extruder in de gewenste vorm worden gebracht. Daartoe wordt het sojameel gemengd met tweemaal de hoeveelheid water en onder druk en hitte samengeperst. Aan het einde van het extrusieproces wordt de sojamassa door een vormklier geperst. Na het verlaten van de klier zet de sojamassa uit door de verkleining en wordt de losse, vezelige en vleesachtige structuur gevormd. Het resulterende extrudaat kan in verschillende lengtes worden gesneden om fijne of grove sojakorrels te produceren en kan vervolgens worden gedroogd en verpakt.

Varieties & Origin

Sojakorrels

Deze kleine korrels op basis van soja zijn perfect voor een veganistische bolognese, omdat ze lijken op gehakt in grootte (3-5 mm) en, eenmaal geweekt, in textuur.

Teelt per land in ton
Land Ton
USA 119518490
Brasilien 114599168
Argentinien 54971626
China 13149485
Indien 10981000
Paraguay 10478000
Kanada 7716600
Ukraine 3899370
Russland 3621344
Bolivien 3018872

De vraag naar soja is de afgelopen 30 jaar wereldwijd toegenomen. In 2017 bedroeg de wereldoogst van soja 352 miljoen ton. De tien grootste producenten, onder leiding van de VS, produceerden samen 97% van de totale wereldoogst. Soja wordt ook in Duitsland geteeld, maar dan in kleine hoeveelheden.

Productie

Prijsontwikkeling "Bio fijngesneden soja 1 kg"

Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld

Alle informatie zonder garantie!

4.9/5

75 Reviews


91%
9%
0%
0%
0%
Serena Gaia B.  | 29.06.2022

Het zal nooit ontbreken in mijn voorraadkast.

Eerste keer dat ik dit product probeer. Het is buitengewoon! Met 150 g (uit het droge) bereidde ik twee maaltijden voor drie personen, een witte saus voor pasta en een chili met bonen. Ik rehydrateerde met groentebouillon. Goed, kan gebruikt worden voor veel verschillende recepten, goedkoop.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Cristina B.  | 28.06.2022

UITSTEKENDE KEUZE

Ik heb een fantastische ragu gemaakt... geweldig product

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Klea K.  | 12.06.2022

Zeer goed voor ragouts

Ik vind het geweldig. Ik heb een soja ragout gemaakt en het was erg lekker. Zeer aan te bevelen

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Valentina A.  | 02.06.2022

Veganistische ragout

Geweldig om groente ragout mee te maken, mooie verpakking

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
sergio p.  | 01.05.2022

Uitzonderlijk zoals altijd, een must voor iedereen die een vegetarische ragout wil eten.

Uitzonderlijk als altijd, een must voor iedereen die een vegetarische ragout wil eten.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Angel B.  | 25.04.2022

Zeer goed product!

Het volume van 1 kg is zeer praktisch! Zeer goede vervanger voor gehakt op een veggie niveau

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Kirsten P.  | 24.04.2022

Geweldige bron van eiwitten in alle sauzen en groentepannen

Gewoon laten weken in bouillon met eventueel een beetje sojasaus, en vervolgens toevoegen aan groentepannen, tomatensauzen, soepen, chili sin carne enz. Kan ook worden gebruikt als ingrediënt in groentepasteitjes voor hamburgers. Een goede bron van eiwitten voor onze veganisten en ook geliefd bij onze vleesfans.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Francesca L.  | 22.04.2022

Zeer goed.

Perfecte verpakking

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Giulia T.  | 22.04.2022

Sojasaus, ik ben niet bang voor je!

Ik heb eindelijk besloten om sojasaus te maken. Absoluut heerlijk!

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Regina M.  | 19.04.2022

Goed product.

Zeer goede prijs.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig

Klanten kochten ook