🔥 Let op: bij temperaturen boven 25°C kunnen onze chocoladeproducten smelten🔥

Bio gedroogde bananenstukjes uit Sri Lanka 10 x 500 g

€ 52,00*

€ 10,40* per 1 kilogram

Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten

  • Zonder toegevoegde suiker
  • Natuurlijk zoet
  • Voorzichtig gedroogde powervrucht
  • Perfect in muesli, bij het bakken of als snack
Hoeveelheid: Bio gedroogde bananenstukjes uit Sri Lanka 10 x 500 g
€ 6,75
€ 52,00
€ 81,50
Varianten: Bio gedroogde bananenstukjes uit Sri Lanka 10 x 500 g
€ 6,75
€ 26,50
€ 9,00

Direct beschikbaar, levertijd 5-6 dagen

THT: 07.04.2023

Koop nu: Bio gedroogde bananenstukjes uit Sri Lanka 10 x 500 g

Iedereen houdt ondertussen van onze bananenchips zonder toegevoegde suiker. Omdat wij zulke bananenfans zijn, vind je ook gedroogde bananenplakken afkomstig van gecertificeerde biologische teelt in ons assortiment. De gele, tropische planten behoren tot de favoriete vruchten van de Nederlanders. En waarom ook niet? Ze leveren energie, ze smaken natuurlijk heerlijk en kunnen ook onderweg gegeten worden. Om ervoor te zorgen dat de power-vruchten hun kracht behouden, is een zorgvuldige verwerking en het vermijden van additieven bijzonder belangrijk voor ons. De plakjes banaan hebben een zachte textuur.

Onze biologische plakjes banaan zijn heel veelzijdig! In de muesli, als snack tussendoor of met roomkaas of pindakaas op brood - banaanplakjes passen overal bij!

Bewaren op een koele, droge en goed beschermde plaats.

Gemiddelde waarde per 100 g
Voedingswaarde (in kj/kcal) 1300 / 311
Vetten 0 g
waarvan verzadigde vetzuren 0 g
Koolhydraten 75 g
waarvan suikers 55 g
Voedingsvezels 2.7 g
Proteïne 2.6 g
Zout 0 g
Productnummer: BANA_003_T10
Herkomst Sri Lanka
Biologische herkomst Niet-EU-landbouw
Inhoud: 5 kg
Fabrikant KoRo
EAN/GTIN 4260654783940
Gegevens Specificatie
Biologische controleorganisatie& Biologische oorsprong
DE-ÖKO-039
Allergie-informatie Uitleg sporenindicatie
Levering Levertijd buiten Duitsland
Bedrijf KoRo Handels GmbH
Hauptstraße 26, 10827 Berlin
Bewaaradvies Koel en droog bewaren, beschermen tegen warmte
Ingrediënten 100% gedroogde bananenschijfjes* *gecontrolleerd biologisch
Kruisbesmetting Kan sporen bevatten van GLUTEN, SOJA, NOTEN, AMANDELEN, PINDA'S, MELK (LACTOSE), SESAM en ZWAVELDIOXIDE (SULFIETEN).
THT 07.04.2023
Verkoop beschrijving Biologische gedroogde bananenschijfjes uit Sri Lanka
Pers & wederverkopers Zakelijke foto's downloaden
Vragen & antwoorden: Bio gedroogde bananenstukjes uit Sri Lanka 10 x 500 g
De plakjes banaan worden best bewaard op een koele, droge plaats.
Ja, onze bananenschijfjes zijn veganistisch. Alles wat we in de zak doen is 100% heerlijke bananen in een gedroogde versie.
100 g gedroogde bananenschijfjes leveren 311 kcal.
Gezond is in de eerste plaats een evenwichtige, gezonde voeding. Wij voegen bewust geen suiker toe aan onze bananenschijfjes, omdat ze van nature al zoet genoeg zijn. Als u op zoek bent naar informatie over de voedingswaarden, kunt u het beste direct naast of onder de productbeschrijving kijken in de tabel met specificaties.
Onze bananenschijfjes gemaakt van 100% bananen zijn een heerlijke, zoete snack voor tussendoor en zijn ook geschikt om mee te bakken. Ze overtuigen door hun fruitige smaak en zachte consistentie. Natuurlijk kunt u ze ook toevoegen aan muesli en als topping op uw pap of bananenbrood.
Als gedroogde vruchten zoals bananenschijfjes in normale hoeveelheden worden gegeten, hoeft dat tijdens de zwangerschap geen probleem te zijn. Uw arts kan u altijd het beste advies geven als u niet zeker bent.

Varieties & Origin

Gedroogde banaanstroken

Gedroogde banaanstroken komen van rijpe bananen, en zijn ongeveer 10 cm lang

Teelt per land in ton
Land Ton
Indien 30900000
China 11200000
Indonesien 7300000
Brasilien 6800000
Ecuador 6500000
Philippinen 6200000
Guatemala 4000000
Kolumbien 3700000
Angola 3500000
Tansania 3500000
Costa Rica 2600000
Mexiko 2400000
Vietnam 2100000
Ruanda 1800000
Burundi 1700000
Kenia 1400000
Ägypten 1400000
Papua-Neuguinea 1400000
Kamerun 1200000
Dominikanische Republik 1200000

Bananen groeien in tropische en subtropische gebieden in de buurt van de evenaar, vaak de bananengordel genoemd. Deze ligt tussen 38 graden noorderbreedte en 28 graden zuiderbreedte en biedt ideale groeiomstandigheden. In 2018 werd wereldwijd bijna 116 miljoen ton bananen geteeld. De grootste producent ter wereld is India met 30,9 miljoen ton.

Productie

Prijsontwikkeling "Bio gedroogde bananenstukjes uit Sri Lanka 10 x 500 g"

Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld

Alle informatie zonder garantie!

4.7/5

69 Reviews


77%
17%
6%
0%
0%
Anoniem  | 24.02.2022

-

-

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 25.01.2022

Zoete en zure smaak

Ik ben erg opgewonden, ik wilde eigenlijk de hele gedroogde bananen, maar omdat ze niet beschikbaar waren ben ik overgestapt op de in plakjes gesneden.... Veel beter om te portioneren. De smaak is zoet en zuur.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 11.01.2022

Best OK

Smaakt OK, maar niets bijzonders dan liever een verse banaan

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 29.12.2021

Bestens!

Sehr lecker !

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 28.11.2021

Je hoeft nooit meer bananen weg te gooien omdat je

Je hoeft nooit meer bananen weg te gooien omdat je ze niet kunt eten. De chips zijn een prima alternatief voor verse bananen en smaken minstens zo goed!

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 13.11.2021

Het is mijn smaak!

Dit is waar de meningen verschillen. Mama en zoon vinden ze prachtig, papa zegt dat ze "vreemd" zijn. Zachte consistentie en heerlijk zoet, maar niet kleverig. We zullen het weer doen!

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 08.11.2021

Erg lekker met muesli, yoghurt of puur.

Erg lekker met muesli, yoghurt of puur. Goede consistentie en zeer goede bananensmaak.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 03.11.2021

-

-

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 30.10.2021

We houden van ze!

We houden van ze! Telkens als we bij KoRo bestellen, moeten deze bananen in het boodschappenmandje en altijd meerdere pakken tegelijk, want na één dag is er al één half leeg. De smaak is zoet en fruitig, maar niet te zoet. Heel leuk om op te kauwen, beter dan chocolade.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 27.10.2021

Ik had ze anders verwacht (ze zijn erg

Ik had verwacht dat ze anders zouden zijn (ze zijn erg zacht), maar de smaak is ok.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig

Klanten kochten ook