🔥 Let op: bij temperaturen boven 25°C kunnen onze chocoladeproducten smelten🔥

Bio gedroogde bananenstukjes uit Sri Lanka 500 g

€ 6,75*

€ 13,50* per 1 kilogram

Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten

  • 100 % gedroogde bananenschijfjes
  • Natuurlijk zoet, zonder toegevoegde suiker
  • Zachte consistentie
  • Van biologische landbouw
  • Als tussendoortje, in muesli of pap
Hoeveelheid: Bio gedroogde bananenstukjes uit Sri Lanka 500 g
€ 6,75
€ 52,00
Varianten: Bio gedroogde bananenstukjes uit Sri Lanka 500 g
€ 6,75
€ 26,50
€ 9,00

Direct beschikbaar, levertijd 5-6 dagen

THT: 10.09.2023

Koop nu: Bio gedroogde bananenstukjes uit Sri Lanka 500 g

Je bent al een grote fan van onze knapperige bananenchips, maar - net als wij - ben je altijd op zoek naar iets nieuws? Probeer dan onze biologische bananenschijfjes in gedroogde versie! In tegenstelling tot de bananenchips zijn ze zachter en veel zoeter. Natuurlijk voegen we geen suiker toe, want bananen zijn van nature al heerlijk zoet. Overtuig jezelf van het fruitige genot en koop 500 g gedroogde biologische bananenschijfjes uit Sri Lanka! 

Waarom is de banaan krom?

Omdat niemand de jungle in vloog en de banaan rechtboog. We zijn ook de jungle niet in gegaan, maar we hebben wat onderzoek voor je gedaan. In het begin groeien de (nog kleine) bananen naar beneden. Als ze groeien en de bloemblaadjes afvallen, buigen ze naar boven, naar het zonlicht toe. Omdat ze van richting veranderen als ze groeien, worden ze krom. Je vindt de tropische vrucht zelfs in ronde vorm als gepofte biologische bananen, in rechte vorm als gedroogde bananenreepjes en natuurlijk klassiek, in plakjes.

Gedroogde bananenschijfjes gebruiken

Wij snoepen graag van onze bananenschijfjes, rechtstreeks uit het zakje, gooien ze door onze muesli of voegen ze toe aan onze pap of ochtend smoothie bowl. Bananenschijfjes zijn ook heerlijk om mee te bakken. Wat dacht je van een sappig bananenbrood, muesliballetjes of een bananentopping op je volgende muffin? Als je de zak waarin de bananen worden geleverd niet zo stijlvol vindt, kan je ze ook in onze mooie voorraadpotten doen.

Koop gedroogde bananenschijfjes van Koro

Voor wie de hele dag door bananen zou kunnen eten, zijn onze gedroogde bananenschijfjes ideaal. In de gedroogde versie zijn ze lang houdbaar en altijd verkrijgbaar in zakjes van 500 g wanneer de kleine trek in snacks komt. We voegen geen extra suiker toe aan het toch al zoete fruit en hebben de bananen al voor je in hapklare stukjes gesneden. Behalve 100% biologisch geteelde bananen gaat er niets anders in de zak - en dat proef je ook. Puur fruitplezier! Koop 500 g gedroogde biologische bananenschijfjes en maak kennis met je nieuwe favoriete snack.

Gemiddelde waarde per 100 g
Voedingswaarde (in kj/kcal) 1300 / 311
Vetten 0 g
waarvan verzadigde vetzuren 0 g
Koolhydraten 75 g
waarvan suikers 55 g
Voedingsvezels 2.7 g
Proteïne 2.6 g
Zout 0 g
Productnummer: BANA_003
Herkomst Sri Lanka
Biologische herkomst Niet EU-landbouw
Inhoud: 0.5 kg
Fabrikant KoRo
EAN/GTIN 4260335834329
Gegevens Specificatie
Biologische controleorganisatie& Biologische oorsprong
DE-ÖKO-039
Allergie-informatie Uitleg sporenindicatie
Levering Levertijd buiten Duitsland
Bedrijf KoRo Handels GmbH
Hauptstraße 26, 10827 Berlin
Bewaaradvies Bewaren op een koele, droge plaats uit de buurt van licht
Ingrediënten 100 % bananen* *van biologische teelt
Kruisbesmetting Kan sporen bevatten van GLUTEN, PINDA'S, SOJA, MELK (LACTOSE), NOTEN, SESAM en ZWAFELDIOXIDE (SULFIET).
THT 10.09.2023
Verkoop beschrijving Plakjes biologische banaan, gedroogd
Pers & wederverkopers Zakelijke foto's downloaden
Vragen & antwoorden: Bio gedroogde bananenstukjes uit Sri Lanka 500 g
De plakjes banaan worden best bewaard op een koele, droge plaats.
Ja, onze bananenschijfjes zijn veganistisch. Alles wat in de zak gaat is 100% heerlijke bananen in een gedroogde versie.
100 g gedroogde bananenschijfjes leveren 311 kcal.
Onze bananenschijfjes gemaakt van 100% bananen zijn een heerlijke, zoete snack voor tussendoor en zijn ook geschikt om mee te bakken. Ze overtuigen door hun fruitige smaak en zachte consistentie. Natuurlijk kunt u ze ook toevoegen aan muesli en als topping op uw havermout of bananenbrood.
Gezond is in de eerste plaats een evenwichtige, gezonde voeding. Wij voegen bewust geen suiker toe aan onze bananenschijfjes, omdat ze van nature al zoet genoeg zijn. Als u op zoek bent naar informatie over de voedingswaarden, kunt u het beste direct naast of onder de productbeschrijving kijken in de tabel met specificaties.
Als gedroogde vruchten zoals bananenschijfjes in normale hoeveelheden worden gegeten, hoeft dat tijdens de zwangerschap geen probleem te zijn. Uw arts kan u altijd het beste advies geven als u niet zeker bent.

Varieties & Origin

Gedroogde banaanstroken

Gedroogde banaanstroken komen van rijpe bananen, en zijn ongeveer 10 cm lang

Teelt per land in ton
Land Ton
Indien 30900000
China 11200000
Indonesien 7300000
Brasilien 6800000
Ecuador 6500000
Philippinen 6200000
Guatemala 4000000
Kolumbien 3700000
Angola 3500000
Tansania 3500000
Costa Rica 2600000
Mexiko 2400000
Vietnam 2100000
Ruanda 1800000
Burundi 1700000
Kenia 1400000
Ägypten 1400000
Papua-Neuguinea 1400000
Kamerun 1200000
Dominikanische Republik 1200000

Bananen groeien in tropische en subtropische gebieden in de buurt van de evenaar, vaak de bananengordel genoemd. Deze ligt tussen 38 graden noorderbreedte en 28 graden zuiderbreedte en biedt ideale groeiomstandigheden. In 2018 werd wereldwijd bijna 116 miljoen ton bananen geteeld. De grootste producent ter wereld is India met 30,9 miljoen ton.

Productie

Prijsontwikkeling "Bio gedroogde bananenstukjes uit Sri Lanka 500 g"

Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld

Alle informatie zonder garantie!

4.7/5

76 Reviews


75%
18%
5%
0%
1%
Florian A.  | 08.08.2022

Kwaliteitsproduct

Kwaliteitsproduct

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Kimberley S.  | 08.07.2022

Witte coating - Niet weer

Ik zag witte coating op sommige van de ruiten, dus ik stuurde het pakket terug.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Dirk W.  | 06.07.2022

Natuurlijk en goed

De verpakking is goed en het product maakt een goede indruk. De consistentie van de bananen was een beetje verrassend, want ze zijn niet helemaal stevig zoals andere gedroogde bananenschijfjes. Maar de smaak is goed, met een natuurlijke zoetheid.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Gerald S.  | 04.07.2022

We zijn zeer tevreden over KoRo.

De prijs-prestatieverhouding is goed. De producten zijn snel en betrouwbaar geleverd. Mijn man eet ze in zijn muesli. Maar je kunt ze ook eten zoals ze zijn.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Heidi R.  | 28.06.2022

Perfecte bananen

Zeggen dat ik dol ben op gedroogde bananen zou ver bezijden de waarheid zijn, want ik eet ze zo snel op. Dus dit is het eerste wat ik proefde en wow, wat een wonder! Niets te zeggen, ze zijn perfect!

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Alexander H.  | 29.05.2022

Proef

U kunt de bananenschijfjes vergelijken met de bananenreepjes (ik zou ze 5 sterren geven in plaats van 4 vanwege de prijs, als iemand mijn recensie daar heeft gelezen). Ze hebben ook een lichte onderliggende zure noot, maar dat is niet slecht. Over het geheel genomen zijn ze echter nog steeds zoet, ook al had ik liever gehad dat ze echt zoet waren.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Pauline D.  | 08.05.2022

de beste die ik getest heb

perfect

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 24.02.2022

-

-

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 25.01.2022

Süß säuerlicher Geschmack

Ich bin ganz begeistert, wollte eigentlich die ganzen getrockneten Bananen, da diese aber nicht verfügbar waren bin ich auf die geschnittenen ausgewichen…. Viel besser zu portionieren. Der Geschmack ist süß-säuerlich.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 11.01.2022

Best OK

Smaakt OK, maar niets bijzonders dan liever een verse banaan

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig

Klanten kochten ook