🔥 Let op: bij temperaturen boven 25°C kunnen onze chocoladeproducten smelten🔥

Bio geroosterde kokoschips 1 kg

€ 9,50*

Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten

  • 100 % kokosnoot
  • Geroosterd en extra knapperig in bite
  • Rijk aan vezels (13 g/100 g)
  • Veganistisch tussendoortje
  • Perfecte topping voor hartige en zoete creaties
Kwaliteit: Bio geroosterde kokoschips 1 kg
€ 9,50
€ 14,00
€ 9,00
€ 12,00
Varianten: Bio geroosterde kokoschips 1 kg
€ 8,00
€ 9,50

Direct beschikbaar, levertijd 5-6 dagen

THT: 31.12.2022

Koop nu: Bio geroosterde kokoschips 1 kg

Liggen in een hangmat met een kokosnoot in je hand en de zon op je buik laten schijnen - dat zou het zijn, toch? Wanneer de realiteit bestaat uit geprefabriceerde gebouwen, de geur van rioolwater en groetende feestkadavers, wordt het verlangen naar een tropische vakantie nog groter. Maar maak je geen zorgen! We brengen je wat Caribische flair in het grijze, regenachtige stadsleven van alledag met onze geroosterde biologische kokoschips. Wij trakteren onszelf ook elke dag op een beetje vakantie met onze fruitige chips - dat is de beste manier om de winter door te komen! Daarom kun je onze knapperige kokoschips direct bij ons bestellen in de voordeelverpakking van 1 kg!  

Gebruik geroosterde kokos chips

Een droom van kokosnoot: Wij hebben onze biologische kokosnoot chips voor jou geroosterd. Waarom? De kokoschips zonder toegevoegde suiker waren al een exotische verleiding! Dat vinden wij ook, MAAR met het fijne roosteren brengen we onze natuurlijke kokoschips naar een hoger niveau! De geroosterde editie overtuigt met een aangename fruitige zoetheid, die gepaard ging met een fijne geroosterde noot. Dat is wat wij zeggen: Bali vakantie voor ontbijt! Wees creatief! Met onze kokoschips kun je ook een frisse noot toevoegen aan je hartige gerechten. Wat dacht je van een tropische tarte flambée, bijvoorbeeld? Zonder vlees maar met knapperige kokoschips en een zoet-pittige mango curry spread. Geroosterde cashewnoten zijn een echte klassieker onder de curry toppings. Om er zeker van te zijn dat je je niet verveelt, raden we je aan je cashew topping te mengen met onze kokos chips. Op deze manier heb je het ultieme knapperige hoogtepunt voor je linzencurry. En voor de zoetekauwen onder ons: kruid je chocolade-kaneelwafel of je tiramisu met onze geroosterde kokoschips!

Kokosnoot fan van het eerste uur

De diversiteit van de kokosnoot drijft ons bijna de muur in! Het bijzondere aan de kokosnoot is dat elk bestanddeel wordt gebruikt. Hele eilandvolkeren waarderen de kracht van de kokosnoot en voeden zich bijna uitsluitend met de ronde vrucht. Leuk weetje: Botanisch gezien is de kokosnoot geen noot, maar behoort hij, net als de amandel, tot de familie van de steenvruchten. Maar of het nu om fruit of noten gaat: wij zijn in de diepe wereld van de kokosnoot gedoken en presenteren jou een bonte verscheidenheid aan kokosproducten: Probeer onze kokosolie of onze kokosschilfers en verfijn je gebak. Je kunt natuurlijk ook deel gaan uitmaken van de hipster gemeenschap die van kokoswater nipt. Voor alle komverzamelaars onder jullie: Verrijk je collectie met een nobele kokosbowl, dan smaakt de ochtend smoothie bowl nog beter. Wij brengen het tropische wonderfruit in al zijn vormen bij jou thuis. Vind je persoonlijke favoriete kokosproduct!

Kokosnootchips maken is van gisteren

Zelf kokosreepjes roosteren? Dat hoeft niet meer dankzij ons! Je krijgt onze geroosterde kokoschips onvervalst - puur kokosplezier en zonder franje. Maar we zouden KoRo niet zijn als we niet een stap verder gingen. Daarom bieden we ook kokoschips aan, verfijnd met fijne cacao. Maar laten we het bij onze pure klassieker houden: met alle bovengenoemde toepassingen kom je niet ver met het pak van nul-vijftien uit je plaatselijke supermarkt. Daarom brengen we 1 kg pure kokosnootpret in je keuken. Dit zal niet alleen je smaakpapillen plezieren, maar ook je portemonnee. Waar wacht je nog op? Bestel nu je voordeelverpakking kokoschips en haal een welverdiende vakantiegevoel in huis!

Gemiddelde waarde per 100 g
Voedingswaarde (in kj/kcal) 3115 /  744
Vetten 68 g
waarvan verzadigde vetzuren 65 g
Koolhydraten 10 g
waarvan suikers 6 g
Voedingsvezels 13 g
Proteïne 6 g
Zout 0 g
Productnummer: KOKOS_015
Herkomst Sri Lanka
Herkomst (verwerking) Sri Lanka
Biologische herkomst Niet EU-landbouw
Inhoud: 1 kg
Fabrikant KoRo
EAN/GTIN 4260335838754
Gegevens Specificatie
Biologische controleorganisatie& Biologische oorsprong
PL-EKO-07
Allergie-informatie Uitleg sporenindicatie
Levering Levertijd buiten Duitsland
Bedrijf KoRo Handels GmbH
Hauptstraße 26, 10827 Berlin
Bewaaradvies Koel en droog bewaren
Ingrediënten 100 % kokoschips* *van biologische teelt.
Kruisbesmetting Kan sporen bevatten van GLUTEN, SOJA, SESAM, AMANDELEN, HAZELNOTEN, WALNOTEN, CASHEWNOTEN en PISTACHENOTEN.
THT 31.12.2022
Verkoop beschrijving Biologische gedroogde en geroosterde kokoschips
Pers & wederverkopers Zakelijke foto's downloaden
Vragen & antwoorden: Bio geroosterde kokoschips 1 kg
Natuurlijk, je kunt je hond onze kokos chips met mate geven als een kleine snack. Maar uw viervoetige vriend ligt ons bijzonder na aan het hart. Daarom hebben wij een Graanvrij droogvoer dat zal uw viervoetige metgezel door de dag te krijgen!
Onze kokoschips brengen een frisse, exotische noot in uw keuken en geven niet alleen uw zoete creaties pit. De knapperige kokossnippers maken ook van uw hartige gerechten echte hoogtepunten. Laat je fantasie de vrije loop en kook je een weg door een verscheidenheid aan tropische recepten. Je kunt de kokoschips alleen gebruiken, als topping voor je Curry's toppings voor uw gerechten of u kunt ze gebruiken om net dat ietsje meer te geven aan uw Tarte flambée tropisch gerecht. Om de fruitige zoetheid te benadrukken, combineren we de kokossnippers ook graag met chocolade, bijvoorbeeld in de vorm van fluffy Chocolade kaneelwafeltjes. Maar we gebruiken de geroosterde kokoschips ook vaak op zichzelf als snack.
Onze kokoschips hebben 744 kcal per 100 g. Alle andere voedingswaarden vindt u naast/onder onze productbeschrijving.
Bovenal is een evenwichtige en gezonde voeding gezond. Onze kokoschips zijn niet alleen bijzonder lekker, ze hebben ook een hoog vezelgehalte. 100 g van de krokante kokoschips bevatten 15 g vezels.
100% kokosnoot. Onze biologische kokos chips worden geleverd zonder enige toevoegingen. Wij bieden u het pure, verse genot van kokosnoot - geroosterd en zonder conserveringsmiddelen. De krokante chips zijn veelzijdig en komen daarom bij u thuis in de praktische bulkverpakking van 1 kg.

Varieties & Origin

Gedroogde kokosnootchips

Gedroogde kokosnootchips zijn heerlijk fruitig en aromatisch, omdat het droogproces het oorspronkelijke aroma versterkt. Kokosnootchips zijn zowel gezoet als ongezoet verkrijgbaar, maar degene die we je aanbieden is zo lekker dat je absoluut geen suiker nodig hebt om je te verrassen!

Teelt per land in ton
Land Ton
Indonesien 18555371
Philippinen 14726165
Indien 11706343
Sri Lanka 2623000
Brasilien 2346750
Vietnam 1571709
Papua-Neuguinea 1221080
Mexiko 1158471
Thailand 885751
Myanmar 557240

Kokosnoten groeien in ongeveer 90 landen rond de evenaar; Indonesië en de Filippijnen zijn de belangrijkste producenten ter wereld, maar ook in India en Sri Lanka worden kokosnoten geteeld. In 2018 werden wereldwijd ongeveer 61,9 miljoen kokosnoten geoogst. Kokospalmen houden van temperaturen van rond de 27°C en een hoge luchtvochtigheid: ze groeien het best met 120 uur zon per jaar. Wist u dat een enkele volgroeide palm ongeveer 50-80 kokosnoten per jaar oplevert?

Productie

Prijsontwikkeling "Bio geroosterde kokoschips 1 kg"

Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld

Alle informatie zonder garantie!

4.9/5

95 Reviews


92%
6%
0%
2%
0%
Giorgia R.  | 30.06.2022

Goed, hoewel het roosteren niet echt merkbaar is.

Kokos chips mogen nooit ontbreken als topping in mijn smoothie bowls. Goed product, hoewel naar mijn mening het roosteren niet bijzonder merkbaar is.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Federica G.  | 13.06.2022

Knapperig

Erg lekker in yoghurt en pap 's morgens. Echt geweldig.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Ana N.  | 07.06.2022

Trooop bonnes

De beste kokosnoot schaafsel Toch geen suiker, want je kunt er geen vinden zonder

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Samuela B.  | 12.05.2022

Super!

Pas op, ze zijn verslavend! Ik gebruik ze overal, om granola te maken, in yoghurt, in cakes .... Heerlijk!

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Elena M.  | 08.05.2022

Doeltreffend voor gebruik Ik gebruik

Goede kwaliteit/prijs en ook de afwerking blijft fris, goed afgesloten in de originele verpakking.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Cinzia R.  | 23.04.2022

GOODBYE

Een beetje te kruimelig, maar erg lekker.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Eva-Maria S.  | 09.04.2022

Knusprig

Diese Chips sind knusprig und aromatisch, vielleicht auch weil sie vermutlich nicht entölt wurden. Man schmeckt das Kokosöl intensiv heraus was natürlich den Kokosgeschmack noch mehr herausholt.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 02.02.2022

We houden gewoon van :) zo knapperig en

Gewoon geweldig :) zo knapperig en heerlijk!!!

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 30.01.2022

Perfect voor muesli of pap! Prijs-prestatie

Perfect voor muesli of pap! Prijs-prestatie verhouding klopt.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 21.01.2022

Sappig, smakelijk en knapperig

Sappig en met een heerlijke smaak. Ik vind ze heerlijk als topping op smoothiebowls of pap, zelfs op een salade of gewoon als tussendoortje. Een duidelijke koopaanbeveling.

1 Persoon (personen) vond (vonden) deze informatie nuttig

Klanten kochten ook