🔥 Let op: bij temperaturen boven 25°C kunnen onze chocoladeproducten smelten🔥

Bio gesneden soja 1 kg

€ 12,50*

Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten

  • Biologische kwaliteit
  • Vrij van gentechnologie en uit Oostenrijk
  • 1 kg voordeelverpakking
  • Perfect voor vegetariërs en veganisten
Kwaliteit: Bio gesneden soja 1 kg
€ 12,00
€ 12,50

Direct beschikbaar, levertijd 5-6 dagen

THT: 31.07.2023

Koop nu: Bio gesneden soja 1 kg

Hoe wordt de smakelijke vleesvervanger gemaakt? Zoals de naam al aangeeft, is het basisingrediënt en het enige ingrediënt de soja. De sojabonen worden eerst gewassen en gepeld en vervolgens gemalen tot sojaschroot. Het meel wordt vervolgens geperst en geolied. Het oliegehalte daalt tot 5%. Het ontvet sojabloem wordt nu door de extrusie in de geschikte vorm gebracht.

De gesneden grove soja is iets groter en kan perfect worden gebruikt als een gesneden of goelasjervervanger. Of het nu in de groentesaus is of gesauteerd over de salade. Het is een alleskunner. Probeer ook onze gesneden soja, die wordt gebruikt als alternatief voor gehakt vlees.

Gemiddelde waarde per 100 g
Voedingswaarde (in kj/kcal) 1497 /  356
Vetten 8 g
waarvan verzadigde vetzuren 1.6 g
Koolhydraten 14 g
waarvan suikers 6.2 g
Voedingsvezels 15 g
Proteïne 50 g
Zout 0.02 g
Productnummer: SOJA_002
Herkomst Oostenrijk
Biologische herkomst EU landbouw
Inhoud: 1 kg
Fabrikant KoRo
EAN/GTIN 4260335838730
Gegevens Specificatie
Biologische controleorganisatie& Biologische oorsprong
PL-EKO-07
Allergie-informatie Uitleg sporenindicatie
Levering Levertijd buiten Duitsland
Bedrijf KoRo Handels GmbH
Hauptstraße 26, 10827 Berlin
Bewaaradvies Koel en droog bewaren
Ingrediënten 100 % SOJA* *van biologische landbouw
Kruisbesmetting Kan sporen bevatten van GLUTEN, SESAM, AMANDELEN, HAZELNOTEN, WALNOTEN, CASHEWNOTEN en PISTACHENOTEN
THT 31.07.2023
Verkoop beschrijving Biologische sojakorrels
Pers & wederverkopers Zakelijke foto's downloaden
Vragen & antwoorden: Bio gesneden soja 1 kg
De sojakoteletten moeten ongeveer 10 minuten in hete groentebouillon geweekt worden. Dan is het klaar om te eten. Onze tip: bak de sojakoteletten om ze lekker knapperig te maken.
Natuurlijk, dat hangt af van je eetlust. Wij adviseren 100 g voor 4 personen, maar dan mogen groenten en een bijgerecht zoals onze noedels niet ontbreken.
Soja Geschnetzeltes moeten op een koele, droge plaats worden bewaard.
De sojakoteletten bevatten geen additieven en zijn gemaakt van 100% soja.
Om sojameel te produceren, worden sojabonen gemalen en vervolgens geperst. De sojaolie wordt van het sojameel gescheiden door middel van verschillende persprocédés. Deze laatste heeft een maximaal restvetgehalte van 5 % en kan met behulp van een zogenaamde extruder in de gewenste vorm worden gebracht. Daartoe wordt het sojameel gemengd met tweemaal de hoeveelheid water en onder druk en hitte samengeperst. Aan het einde van het extrusieproces wordt de sojamassa door een vormklier geperst. Na het verlaten van de klier zet de sojamassa uit door de verkleining en wordt de losse, vezelige en vleesachtige structuur gevormd. Het resulterende extrudaat kan in verschillende lengtes worden gesneden om fijne of grove sojakorrels te produceren en kan vervolgens worden gedroogd en verpakt.
Grof sojagehakt is een heerlijke vervanger voor goulash. Maar je kunt het ook gebruiken als garnering voor soep of als topping voor salades.

Varieties & Origin

Sojakorrels

Deze kleine korrels op basis van soja zijn perfect voor een veganistische bolognese, omdat ze lijken op gehakt in grootte (3-5 mm) en, eenmaal geweekt, in textuur.

Teelt per land in ton
Land Ton
USA 119518490
Brasilien 114599168
Argentinien 54971626
China 13149485
Indien 10981000
Paraguay 10478000
Kanada 7716600
Ukraine 3899370
Russland 3621344
Bolivien 3018872

De vraag naar soja is de afgelopen 30 jaar wereldwijd toegenomen. In 2017 bedroeg de wereldoogst van soja 352 miljoen ton. De tien grootste producenten, onder leiding van de VS, produceerden samen 97% van de totale wereldoogst. Soja wordt ook in Duitsland geteeld, maar dan in kleine hoeveelheden.

Productie

Prijsontwikkeling "Bio gesneden soja 1 kg"

Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld

Alle informatie zonder garantie!

4.8/5

96 Reviews


85%
13%
1%
1%
0%
Serena Gaia B.  | 29.06.2022

Het zal nooit ontbreken in mijn voorraadkast.

Fantastisch! Met dit product heb ik uitstekende arrosticini bereid. Ze zijn zeer veelzijdig. Onverslaanbaar waar voor je geld. Als ik ze niet zelf had gekookt, had ik niet geloofd dat ze niet van vlees waren. In plaats daarvan zijn ze een uitstekende vervanger voor wie veganist is zoals ik of gewoon af en toe vlees wil vervangen. Met dit zit je aan de veilige kant.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Ángeles L.  | 21.06.2022

Ik vind het geweldig.

Ik hou echt van de smaak en de textuur. Het is een van de beste erwten proteïnen die ik heb geprobeerd.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Sonja B.  | 14.06.2022

Steeds weer.

Heerlijk als toevoeging aan groentepannen of stoofschotels.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Astrid H.  | 22.05.2022

goede kwaliteit, goede prijs :-)

goede kwaliteit, goede prijs :-)

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Agathe T.  | 18.05.2022

Ideale vleesvervanger voor salades of kant-en-klaarmaaltijden

Beantwoorden de producten aan mijn verwachtingen? Een deel van de korrels eindigde echter als poeder na het transport

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Ann-Christine S.  | 16.05.2022

POWERFOODS van hoge kwaliteit

Zoet / hartig / DIVERSITEIT heeft een nieuwe naam! De prijs is absoluut krankzinnig!!! In de winkel kun je kleinere pakjes krijgen voor hogere bedragen.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Kirsten P.  | 24.04.2022

Accepteert goed kruiden, kan worden gebakken of gekookt en gecombineerd met bijna alle groenten

Vergelijkbaar met het fijne sojagehakt, maar geeft een beetje meer bite. Daarom gebruik ik het liever in groentepannen dan in sauzen.

1 Persoon (personen) vond (vonden) deze informatie nuttig
Simone P.  | 24.04.2022

Voorraad verpakking en top kwaliteit!!!

Heerlijk! Enorm pakket en top kwaliteit

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Francesca L.  | 22.04.2022

Uitstekend.

Uitstekend.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Letizia Q.  | 21.04.2022

Altijd in de voorraadkast hebben.

Veelzijdig en lekker

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig

Klanten kochten ook