🔥 Let op: bij temperaturen boven 25°C kunnen onze chocoladeproducten smelten🔥

Bio sushi rijst 5 kg

€ 21,50*

€ 4,30* per 1 kilogram

Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten

  • Rondkorrelige rijst voor de perfecte sushi
  • Kleverige consistentie
  • Rondkorrelige rijst uit Italië
  • 100 % van biologische teelt
  • Lukt zelfs zonder een rijstkoker
Kwaliteit: Bio sushi rijst 5 kg
€ 21,50
€ 20,50
€ 20,00
€ 17,50
€ 24,50
€ 21,50

Direct beschikbaar, levertijd 5-6 dagen

THT: 10.06.2025

Koop nu: Bio sushi rijst 5 kg

Gaat jouw hart ook twee keer zo snel kloppen als je de woorden maki, sashimi of nigiri hoort? Dan hebben wij nu precies het juiste basisingrediënt voor je zelfgemaakte sushifavorieten in een voordeelverpakking. De KoRo sushirijst scoort met de perfecte kleverigheid, zodat je nu zelf thuis een sushimeester kunt worden en je eigen sushicreaties kunt maken. 

Niet alle rijst is hetzelfde

Er zijn ontelbaar veel verschillende soorten rijst. Maar wat is nu precies het verschil tussen sushirijst en risottorijst, witte en bruine basmatirijst, rijstpudding en jasmijnrijst? In de eerste plaats wordt rijst onderscheiden naar de grootte van de korrels. Sushirijst behoort tot de groep van de rondkorrelige rijst, heeft een zoet aroma en is tamelijk zetmeelhoudend, waardoor hij zacht en kleverig wordt wanneer hij wordt gekookt. Daarom is het ook ideaal voor sushi, zodat ze niet uit elkaar vallen. In Japan wordt rijst echter niet alleen gebruikt voor de populaire broodjes, maar voor bijna alle rijstgerechten, zoals oyakodon, yakimeshi of katsudon. 

Sushi – do it yourself

Ben je altijd bang geweest om je eigen sushi te maken? Toegegeven, er zijn een paar dingen die je in gedachten moet houden om ervoor te zorgen dat de rijst perfect wordt. Maar of je het nu kookt in een pan, met of zonder rijstkoker, in een stoompan of zelfs in de magnetron - met een paar tips en trucs wordt het koken van sushirijst kinderspel, zelfs voor jou als beginner! Het basisrecept is als volgt: Was eerst de sushirijst en kook deze met water in een 2:1 verhouding gedurende 12-14 minuten. Laat de bereide rijst vervolgens afkoelen voordat je hem op smaak brengt met rijstazijn en suiker naar eigen smaak. En dan is de sushirijst klaar voor verdere verwerking - opgerold op norivellen, met avocado of vis! 

Sushi opnieuw geïnterpreteerd

Smaakt sushirijst beter warm of koud? Het antwoord: allebei! Wij hebben wat inspiratie voor jou over wat je met deze veelzijdige rijst kunt doen. Als je van sushi houdt, probeer dan een Hawaïaanse poké bowl, die nu helemaal in is. Leg de sushirijst met groenten, vis of tofu, toppings naar keuze, sojasaus en rijstazijn gewoon in een kom - dit bespaar je zelfs het tijdrovende rollen! Voor alle zalmliefhebbers is de sushirijst een heerlijk bijgerecht voor zalm op romige groenten, dat snel en gemakkelijk te bereiden is. Wil je liever iets heel geks proberen? Frushis (Fruit + Sushi) zijn een ongewoon dessert voor wie liever smakelijk fruit eet dan rauwe vis. 

Sushi rijst van KoRo kopen

Nu kun je de sushirijst in de praktische 5 kg bewaarzak tegen een lage prijs online kopen! Je bent er zeker van dat je genoeg rijst hebt om je sushi-vaardigheden op een hoog niveau te brengen en al je dierbaren te imponeren met je zelfgemaakte maki, nigiri en inside-out rolls!

Gemiddelde waarde per 100 g
Voedingswaarde (in kj/kcal) 1504 / 354
Vetten 0 g
waarvan verzadigde vetzuren 0 g
Koolhydraten 80 g
waarvan suikers 0 g
Voedingsvezels 1 g
Proteïne 6.7 g
Zout 0.02 g
Productnummer: REIS_003
Herkomst Italië
Biologische herkomst EU-landbouw
Inhoud: 5 kg
Fabrikant KoRo
EAN/GTIN 4260335838426
Biologische controleorganisatie& Biologische oorsprong
IT-BIO-007
Allergie-informatie Uitleg sporenindicatie
Levering Levertijd buiten Duitsland
Bedrijf KoRo Handels GmbH
Hauptstraße 26, 10827 Berlin
Bewaaradvies Koel en droog bewaren
Ingrediënten 100 % rondkorrelige rijst* *van gecontroleerde biologische landbouw
Kruisbesmetting Bevat geen allergenen volgens de EU-verordening 1169/2011.
THT 10.06.2025
Verkoop beschrijving Biologische ronde rijst
Pers & wederverkopers Zakelijke foto's downloaden
Vragen & antwoorden: Bio sushi rijst 5 kg
Als u de rijst bewaart op een koele, donkere en droge plaats en in de ongeopende originele verpakking, is de houdbaarheid 3 jaar. In de geopende verpakking is het droge product ten minste 1 jaar houdbaar.
Hoewel sushi oorspronkelijk uit Japan komt, komt de biologische sushirijst van KoRo uit Italië, waar hij wordt geteeld in ondergelopen velden onder water.
Het basisrecept voor het koken van de rijst voor uw eigen sushi is vrij eenvoudig: spoel de rijst af en kook hem met twee keer de hoeveelheid water gedurende ongeveer 12-14 minuten. Zodra de rijst is afgekoeld, voeg de rijstazijn, zout en suiker toe en begin te rollen! Je hebt hier niet per se een rijstkoker voor nodig.
Nee! Je kunt ook creatief zijn met de speciale rijst. Waarom probeer je niet een trendy

Poké Bowl

met vis of tofu. Of wat dacht je van een fancy

Frushis

?
Door het zetmeelgehalte is sushirijst na het koken veel kleveriger dan basmati, jasmijn, risotto etc. Daardoor is het ook veel gemakkelijker te verwerken tot sushirollen zonder dat het uit elkaar valt. Dus als u sushi maakt, kunt u de rijst beter niet vervangen. Bij KoRo kunt u de praktische voordeelverpakking van 5 kg online bestellen, zodat u niet snel zonder rijst voor uw lievelingsmaaltijd komt te zitten!
Voor 2 personen raden wij 200 - 250 g sushirijst aan.
Sushirijst heeft 354 kcal per 100 g droog product.
Ja, 100% van KoRo's sushirijst is afkomstig van gecontroleerde biologische teelt.
Bij KoRo kunt u gemakkelijk 5 kg sushirijst in het praktische voordeelpak online bestellen. Dit bespaart u niet alleen geld, maar ook het sjouwen ervan! En je hebt gegarandeerd genoeg rijst om je sushi-vaardigheden naar een hoger niveau te tillen.
100 g droge sushirijst bevat 0,4 g vet, 80 g koolhydraten en 6,7 g eiwit. Dit maakt de rijst vetvrij.
Ja, sushi rijst is veganistisch. Er zijn ook veel lekkere vegetarische en veganistische recepten waarvoor je de rijst kunt gebruiken. Waarom probeer je niet een veganistische

Poké Bowl

met tofu of maak je eigen veganistische sushi met avocado, komkommer en co.

Varieties & Origin

Sushi rijst

Sushi-rijst behoort tot de rondkorrelige rijstvariëteiten, die een hoger zetmeelgehalte hebben dan langkorrelige rijstvariëteiten zoals jasmijnrijst of basmatirijst. Het zetmeel in de rijst maakt het erg kleverig. Sushi-rijst heeft een zoetige geur.

Teelt per land in ton
Land Ton
China 206000000
Indien 157200000
Indonesien 7846465
Bangladesch 52231000
Vietnam 44974206
Thailand 32620160
Myanmar 26423300
Philippinen 18967826
Brasilien 12175602
Japan 10549000
USA 10025980
Kambodscha 9324000
Pakistan 7005000
Nigeria 6734000
Ägypten 6000000
Südkorea 5637682
Népal 5047047
Laos 4002425
Madagaskar 3978000
Sri Lanka 3381000

Wereldwijd zijn er meer dan 100.000 verschillende soorten rijst. Het is dan ook geen wonder dat er in meer dan 100 landen op alle continenten rijst wordt verbouwd, behalve op Antarctica. China en India leiden de wereldproductie. Maar rijst wordt ook verbouwd in andere Aziatische landen en in Zuid- en Noord-Amerika en Europa. Afhankelijk van het ras duurt het drie tot acht maanden tot de rijst klaar is voor de oogst. Na maïs is rijst wereldwijd het tweede meest geproduceerde voedingsmiddel.

Productie

Hier groeit je rijst

Of het nu voor sushi, risotto of als heerlijke rijstpudding is: de rijst van je bestelling is zonovergoten en komt van de velden van Italië.

Rijst is bijzonder dorstig

Het begint zijn reis in overstroomde velden. Niet alle rijstsoorten worden onder water geteeld - maar onkruid en ongedierte zijn niet zo happig op natte wortels en voeten. Dit verhoogt de opbrengst en de rijstboeren kunnen meer rijst oogsten voor je volgende lunch.

We letten goed op wat we je sturen

Voordat de rijst zijn weg naar jou vindt, wordt natuurlijk eerst de kwaliteit gecontroleerd. Alles wat niet past, wordt uitgezocht.

Alleen gepoetst en gewassen in de verpakking

In deze machines wordt de rijst klaargemaakt voor zijn reis naar je bord. Hier worden de rijstkorrels gewassen en met water gepoetst. Hierdoor blijft de natuurlijke smaak behouden.

De rijst wacht hier op je.

Pas als de beste granen hun weg naar onze bulkverpakkingen hebben gevonden, wachten ze hier vol ongeduld op je bestelling.

Het maakt niet uit welke rijst je bij ons bestelt - bij KoRo krijg je alleen de lekkerste soorten. Alleen degenen die onze proeverij doorstaan, komen in ons assortiment. We hebben de slechte er al voor je uitgepikt.

Ganz egal welchen Reis Du bei uns bestellst – bei KoRo bekommst du nur die leckersten Sorten. Nur wer unser Tasting übersteht, schafft es in unser Sortiment. Die Schlechten haben wir schon vorher für Dich raus gesucht.

Hier wartet Dein Reis auf Dich

Erst wenn die besten Körner ihren Weg in unsere Großpackungen gefunden haben, erwarten sie hier sehnsüchtig Deine Bestellung.

Prijsontwikkeling "Bio sushi rijst 5 kg"

Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld

Alle informatie zonder garantie!

5/5

20 Reviews


95%
5%
0%
0%
0%
Tae T.  | 18.06.2022

Learnkkert sushi rijst met een redelijke prijs.

Ik ben een Japanse die in Denemarken woont, en ik heb het altijd moeilijk gevonden om goede sushirijst te vinden die biologisch is! Maar deze! Het is goed! Zowel smaak als textuur..en de prijs is ok als je bedenkt dat het biologisch is 😊 Ik zal het opnieuw kopen.. en ik raad het ook aan al mijn Japanse vrienden aan die hier in Denemarken wonen 😊

1 Persoon (personen) vond (vonden) deze informatie nuttig
Bianca B.  | 15.04.2022

Absolute koopaanbeveling

Super lekker en absoluut een aanrader

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 27.02.2022

-

-

1 Persoon (personen) vond (vonden) deze informatie nuttig
Anoniem  | 02.02.2022

-

-

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 15.12.2021

slaagt prima!

Zeer goede sushirijst, we hebben het verschillende keren besteld.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 18.08.2021

Ik ben tevreden, het is een goede voorraad

Ik ben tevreden, het is een goede voorraad :)

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 15.08.2021

Zeer goede sushirijst, die ook nog eens relatief duurzaam is dankzij de teelt in Europa en de biologische kwaliteit.

Ik heb in Europa eindelijk een heerlijke biologische sushirijst gevonden die in grootverpakkingen wordt verkocht! De smaak en kwaliteit zijn zeer goed, de korrels zijn niet gebroken. Het is zeer geschikt voor sushi en Japanse gerechten. De verpakking is voor verbetering vatbaar; in plaats van plastic zou een papieren zak wenselijk zijn. Ik zou ook geïnteresseerd zijn in informatie over het exacte teeltgebied (bij voorkeur tot op het producerende bedrijf), ook om eventuele arsenicumverontreiniging van de rijst te kunnen beoordelen.

2 Persoon (personen) vond (vonden) deze informatie nuttig
Anoniem  | 25.07.2021

Mooiere reis

Ik vind de rijst lekker. Plakt geweldig, smaakt goed. Past op

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 03.05.2021

Verwachtingen gewoon overtroffen

Kwam snel aan, was super verpakt, smaakt erg goed en overtrof zelfs mijn verwachtingen. Dus als ik klaar ben met de 5kg, zal ik graag weer bestellen. =D

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 01.05.2021

Zeer goed verpakt in vacuüm zak

Zeer goed verpakt in vacuüm zak

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig

Klanten kochten ook