Biologische mangoreepjes Brooks 1 kg

€ 17,50*

Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten

  • Fruitig-zoet, sappig en onweerstaanbaar lekker
  • Misschien wel de beste gedroogde mango ter wereld
  • Praktische voordeelverpakking van 1 kg
  • Vrij van zwavel en conserveringsmiddelen
  • Van gecontroleerde biologische teelt
Kwaliteit: Biologische mangoreepjes Brooks 1 kg
€ 17,50
€ 16,00
€ 22,00
Hoeveelheid: Biologische mangoreepjes Brooks 1 kg
€ 17,50
€ 151,50

Direct beschikbaar, levertijd 5-6 dagen

MHD: 30.06.2023

Koop nu: Biologische mangoreepjes Brooks 1 kg

Mango's - ze zijn ofwel te stevig, te zuur of moeilijk los te maken van hun harde kern. Deze uitdagingen behoren tot het verleden met onze Brooks gedroogde mango. De rijpe vruchten worden in Burkina Faso geoogst, geschild en in reepjes gedroogd, zodat jij het hele jaar door zonder enige moeite van de zoete krachthap kunt genieten. Laat ons jou overtuigen en koop nu onze gedroogde mango reepjes. 

Herkomst - gedroogde mango

De mango behoort tot de sumakfamilie en is botanisch verwant aan pistaches en cashewnoten. Oorspronkelijk komt de mango uit India, maar de onze wordt geteeld in Burkina Faso. Wil jij weten hoe de mango zijn weg vindt van Burkina Faso naar jouw huis en hoe wij er handelsstappen mee overslaan? Kijk dan eens naar ons artikel - hier onthullen we veel details. 

Biologische mango zonder toegevoegde suiker

Supersappig, lichtjes zuur en tegelijk aangenaam zoet - met deze smaakervaring doet onze gedroogde mango het hart van elke fijnproever meteen sneller slaan. Het is niet voor niets de meest populaire soort mango in onze online winkel. Door het zachte drogen in de oven bij lage temperatuur blijft de smaak van nature zoet en is een behandeling met zwavel niet nodig. Alsof dat nog niet genoeg is, bespaar je ook nog door onze heerlijke mango via het voordeelformaat te kopen en vermijd je tegelijkertijd onnodig verpakkingsafval.

Gedroogde mango als energieleverancier

Onze gedroogde mango is een ideale kracht snack. In muesli, een knapperige salade of mangocurry - de krachtige geel-oranje strepen worden gekust door de zon. En je kunt het proeven. Onze tip: Als je de mango wat malser wilt, kun je hem ongeveer 30 minuten in water laten weken. Dit maakt het nog makkelijker om de gedroogde mango te gebruiken in smoothies of Bliss Balls. Dus waar wacht je nog op? Grijp en koop onze biologische mango reepjes voordat ze weer uit voorraad zijn.

Gemiddelde waarde per 100 g
Voedingswaarde (in kj/kcal) 1276 /  305
Vetten 2.2 g
waarvan verzadigde vetzuren 0.5 g
Koolhydraten 61 g
waarvan suikers 60 g
Voedingsvezels 8.4 g
Proteïne 3 g
Zout 0.04 g
Productnummer: MANG_003
Herkomst Burkina Faso
Biologische herkomst Niet EU landbouw
Inhalt 1 kg
Fabrikant KoRo
EAN/GTIN 4260335831588
Gegevens Specificatie
Öko-Kontrollstelle & Bio-Herkunft
DE-ÖKO-039
Allergie-informatie Uitleg sporenindicatie
Levering Levertijd buiten Duitsland
Bedrijf KoRo Handels GmbH
Hauptstraße 26, 10827 Berlin
Bewaaradvies Bewaren op een koele, droge plaats uit de buurt van licht
Ingrediënten 100 % Gedroogde mango* *van biologische teelt
Kruisbesmetting Geen allergenen volgens EU-verordening 1169/2011 inbegrepen.
THT 30.06.2023
Verkoop beschrijving Bio gedroogde mango
Pers & wederverkopers Zakelijke foto's downloaden
Vragen & antwoorden: Biologische mangoreepjes Brooks 1 kg
Nee, de mango bevat geen allergenen. Er kan echter kruisbesmetting optreden tijdens het vulproces, aangezien onze bottelaar ook andere levensmiddelen verwerkt. Als u een mango allergie heeft, zijn Brooks mango reepjes niet de juiste keuze voor u. Maar misschien vindt u onze andere gedroogde vruchten lekker. Het is het beste om vooraf uw arts te raadplegen.
Ja, ze zijn een populair ingrediënt in babyvoeding vanwege hun lage zuurgraad. Als u er geen pap van maakt, zorg er dan voor dat uw baby ze alleen zittend eet - maar dat is waarschijnlijk niets nieuws voor u.
De biologische mango van KoRo moet op een koele en droge plaats worden bewaard. Het moet ook beschermd worden tegen licht.
Natuurlijk kunt u de gedroogde mangoreepjes ook zelf maken. De gemakkelijkste manier is het gebruik van een dehydrator, aangezien de temperatuur gedurende lange tijd (ongeveer 10-12 uur) constant op 50 graden kan worden gehouden. Maar het droogproces kan ook in een oven gebeuren. Natuurlijk moet u niet vergeten dat wij dit werk al voor u hebben gedaan. De mango's worden tussen maart en juli geoogst als ze nog niet helemaal rijp zijn, zodat ze na het drogen de perfecte rijpheidsgraad hebben. Het is zeker een uitdaging om de perfecte rijpheid te vinden met mango's uit de supermarkt. En dat is nog niet alles: omdat wij bij onze grotere verpakkingen handelsstadia overslaan en het daaruit voortvloeiende prijsvoordeel aan u doorgeven, bespaart u ook geld.
100 g mangoreepjes bevatten 305 kcal. De exacte voedingswaarden vindt u naast de productbeschrijving of op de verpakking van het product.
Ja, onze biologische mango reepjes zijn gemaakt van 100% mango's. Daarom zijn ze veganistisch.
In een notendop ziet het proces er als volgt uit: De vruchten worden geteeld in Burkina Faso. Wanneer ze rijp zijn, worden ze geoogst en geschild. De in plakken gesneden mango's worden vervolgens bij een lage temperatuur in de oven gedroogd. De mango's worden vervolgens in luchtdichte voordeelverpakkingen naar ons KoRo-pakhuis in Duitsland verscheept. Hier liggen de mangoreepjes op u te wachten tot u op "Toevoegen aan winkelwagentje" klikt.
U kunt uw hond ook een kleine hoeveelheid van de gedroogde mangoreepjes geven. We zouden het leuk vinden als je ons een foto van zijn gezichtsuitdrukking stuurt (bijvoorbeeld via Instagram)! Wij bieden ook "echt" hondenvoer aan - hoewel dit geen mango bevat, is het toch erg populair bij onze viervoeters.
Ja, onze mango's komen van biologische landbouw.

Varieties & Origin

Kent

De gedroogde mango Kent heeft een volle en extra fruitige smaak. Het heeft een heerlijk rijke gele kleur en is aangenaam om in te bijten, omdat Kent mango's minder vezels hebben dan andere mangovariëteiten.

Teelt per land in ton
Land Ton
Indien 19506000
China 4941830
Thailand 3824279
Indonesien 2566046
Mexiko 1958491
Pakistan 1685304
Brasilien 1547606
Bangladesch 1517691
Ägypten 1351316
Malawi 1323680
Nigeria 935954
Sudan 879321
Kenia 772680
Malawi 1323680
Philippinen 748957
Vietnam 744425
Haiti 721281
Tansania 434344
Kuba 432430
Peru 385304
Jemen 362254
Népal 324519
Kolumbien 321220
Madagaskar 289182
Kongo (Dem. Rep.) 215522
Niger 190339
Guinea 177499

India is 's werelds grootste producent van mango. In 2017 werden er wereldwijd meer dan 50 duizend ton mango's gekweekt, waarvan bijna 20 duizend uit India. Ook andere Aziatische landen zoals China, Thailand en Indonesië verbouwen veel mango's. De zoete vruchten zijn inheems in het tropisch regenwoud en worden daar al meer dan 4000 jaar verbouwd in India, waar ze worden beschouwd als de nationale vrucht, en Myanmar. Overigens kwam de mango in de 16e eeuw via Portugese zeelieden naar Europa.

Productie

Wir haben uns durchgetestet

Nicht zu süß, nicht faserig und perfekt zum Snacken – wir haben uns durch das Mango-Angebot gefuttert und die leckerste Sorte für Dich gefunden.

Erst mal ein bisschen Abhängen

Unsere Mango stammt aus Burkina Faso. In dem westafrikanischen Land werden die Früchte angebaut, geerntet und weiterverarbeitet.

Eine Mango kann man nicht hetzen

Nicht zu viel Hektik, ein bisschen Entspannung – bevor die Mango ihre nächsten Schritte gehen kann, braucht sie nach der Ernte Zeit um zu reifen.

Nur das Beste für die Großpackung

Erst wenn die Frucht wirklich reif ist, wird sie gewaschen und geschnitten. Nach einem Tag im Ofen bei 70 Grad ist die Mango dann so lecker, wie Du sie magst.

Ab jetzt muss die Mango die Luft anhalten

Dann endlich werden die Mangos verpackt und gelagert, bis sie ihre Reise von Westafrika nach Europa antreten können.

Von Burkina Faso zu Dir

Die Mango fühlt sich in Gesellschaft wohl, deswegen packen wir von KoRo auch möglichst viele davon in unsere Großpackungen. Dort bleiben sie dann, bis Du sie heraus holst und snackst.

Prijsontwikkeling "Biologische mangoreepjes Brooks 1 kg"

Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld

Alle informatie zonder garantie!

4.8/5

685 Bewertungen


87%
9%
2%
2%
1%
Simone L.  | 23.05.2022

helemaal heerlijk voor zelfgemaakte energie ballen

Echt lekker en intens van smaak. Goede prijs voor kg goederen.

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Gabriela B.  | 19.05.2022

De spullen van Koro zijn verslavend, top

Super lecker

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Jacob S.  | 19.05.2022

Echt lekker vir een goed prijs

Echt lekker, kwaliteit en goeie prijs!

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Nada B.  | 14.05.2022

Zeer goed gerehydrateerd

De mango is goed, pittig en natuurlijk. De textuur is een beetje moeilijk te eten zoals het is, maar het rehydrateert heel goed voor cake, havermout of rijstpudding! Ik zal nog wat

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Fatma G.  | 13.05.2022

Het loont om te bestellen👍

Echt lekker, altijd blij om weer te bestellen.

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
sanja c.  | 13.05.2022

Uitstekend.

Heerlijke mango! Uitstekende kwaliteit

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Begoña E.  | 11.05.2022

Geweldig, zoals verwacht

Er was geen eerlijke handel en ik kocht deze. Het is ook geweldig.

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Sonja W.  | 11.05.2022

Sappig en goed

Uitgedroogd maar nog steeds sappig. Intense smaak.

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Mélanie L.  | 11.05.2022

Open ontvangen, in slechte staat

Open ontvangen, helemaal zwart en gelijmd

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert
Monique C.  | 09.05.2022

Ik ben blij dat ik het gekocht heb.

Onberispelijk

Sei der/die Erste, der diese Bewertung als hilfreich markiert

Klanten kochten ook