Edamame bonen geroosterd en gezouten 750 g

€ 13,00*

€ 17,33* per 1 kilogram

Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten

  • Ideaal alternatief voor conventionele snacks
  • Zout en knapperig tussendoortje
  • Rijk aan eiwitten
  • Hoog vezelgehalte
  • Geroosterd zonder vet
Varianten: Edamame bonen geroosterd en gezouten 750 g
€ 12,50
€ 11,50
€ 13,00
Kwaliteit: Edamame bonen geroosterd en gezouten 750 g
€ 13,00
€ 10,00
€ 69,00

Op voorraad, levertijd 5-6 dagen

Koop nu: Edamame bonen geroosterd en gezouten 750 g

Vrijdag, 20.00 uur, sluitingstijd: Je ligt op je bank en je verlangt alleen nog maar naar een goede film, een koud drankje en iets om aan te knabbelen? Dat kunnen we maar al te goed begrijpen! Of het nu zoet of zout is - wat zou een gezellige filmavond zijn zonder de juiste snacks! Heb je geen zin in vette chips en te gekruide noten, maar wil je toch geen knapperige hapjes missen? Maak je geen zorgen. Dat hoeft ook niet. In plaats van een zakje chips, zal jouw geautomatiseerde grijper op de bank nu een kom geroosterde edamame zijn - een snackupgrade waar jij dol op zal zijn!

Gezouten edamame boontjes - de ster in elke sushibar

Maar wat is edamame precies? De groene erwtenachtige bonen zijn onrijpe geoogste sojabonen. Vooral in de Aziatische keuken zijn edamame bonen de ster op elk menu. In Vietnamese restaurants of sushibars kunnen de groene sojabonen het beste rauw worden genoten - als een zoutig voorgerecht. Om bij het lichtgroene binnenleven van de sojaboon te komen, stop je de hele peul in je mond en trek je de afzonderlijke bonen er met je tanden uit. Het zoute vingervoer heeft zo'n verslavend potentieel dat we gewoon een snackklare versie voor thuis moesten tevoorschijn toveren. Haal nu het populairste voorgerecht van Azië en geniet van de gezouten edamame die geroosterd is als snack op de bank. We hebben de schelp wijselijk voor je verwijderd - laat het snacken beginnen!

Edamame als een heerlijk chips alternatief

Een groene peul moet de nieuwe vervanger zijn van de geliefde aardappelchips en popcorn? Het klinkt vreemd, maar het is waar: met een licht nootachtige en milde smaak geeft edamame vette aardappelchips een run voor hun geld. Wij verfijnen de geroosterde edamame met slechts een snufje zout, geen additieven, geen smaakversterkers - natuurlijk snacken kan zo gemakkelijk zijn! Als jij zin hebt in een beetje afwisseling, kun je de gedroogde edamame ook in hummus of pittige guacamole dopen. Door het aangenaam zoute aroma is de geroosterde edamame niet alleen geschikt als tussendoortje, maar ook als toevoeging aan een salade of als knapperig bestanddeel in jouw kom.

Eiwitrijke snack voor thuis

Wist je dit? Na de eerste hap kun je vaak niet stoppen met snoepen. Alsof hij met een afstandsbediening wordt bediend, gaat je hand steeds weer terug naar de snackbak. Dankzij onze geroosterde edamame met zout kun jij zorgeloos blijven snoepen en jijzelf voorzien van waardevolle eiwitten. Slechts 100 g van onze geroosterde edamame bevat 43 g eiwit - een echte eiwitbom. Om jou het ideale alternatief voor chips en dergelijke te kunnen presenteren, roosteren we onze sojabonen zonder vet en verfijnen we ze alleen met een snufje zout. En het beste is: met 13 g per 100 g is edamame ook een onverslaanbare vezelbron. Wat kunnen groene sojabonen niet doen? Haal een beetje Japanse flair in huis en vul jouw snackbord met onze heerlijke gezouten edamame..

Gemiddelde waarde per 100 g
Voedingswaarde (in kj/kcal) 1726 /  412
Vetten 14 g
waarvan verzadigde vetzuren 2 g
Koolhydraten 23 g
waarvan suikers 1 g
Voedingsvezels 13 g
Proteïne 43 g
Zout 1.3 g
Productnummer: BOHNE_005
Herkomst China
Herkomst (verwerking) China
Inhoud: 0.75 kg
Fabrikant KoRo
EAN/GTIN 4260335838556
Gegevens Specificatie
Allergie-informatie Uitleg sporenindicatie
Levering Levertijd buiten Duitsland
Bedrijf KoRo Handels GmbH
Hauptstraße 26, 10827 Berlin
Bewaaradvies Bewaren op een koele, droge plaats uit de buurt van licht
Ingrediënten 98% edamame (SOJABONEN), 1,3% zout, rijsmiddel: natriumcarbonaat
Kruisbesmetting Kan GLUTEN, MELK (LACTOSE), PINDA'S, andere NOTEN en SESAM bevatten.
THT 20.03.2023
Verkoop beschrijving Edamame bonen geroosterd en gezouten
Etikettenhinweis Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor de juiste informatie.
Pers & wederverkopers Zakelijke foto's downloaden
Vragen & antwoorden: Edamame bonen geroosterd en gezouten 750 g
Geen zoekresultaten gevonden.
Ja, onze gezouten edamame zijn 100% veganistisch.
Onze heerlijke edamame bonen overtuigen niet alleen door hun smaak, maar ook door hun ingrediënten en voedingswaarden. Zelfs geroosterd is edamame een echte proteïne bom. Met maar liefst 43 g eiwit per 100 g, een eiwitgehalte van ongeveer 42 %, voorzien de gezouten sojabonen u van waardevolle eiwitten bij het snacken - twee vliegen in één klap!
Edamame is meestal veilig voor honden als het rauw wordt gegeten - maar zout is dat niet. Daarom mag uw hond geen grote hoeveelheden van onze gezouten edamame eten. Dus als uw viervoetige familielid het hele pakje heeft leeggeplunderd, moet u een dierenarts raadplegen.
Naar onze mening is er niets belangrijker voor een gezonde levensstijl dan een gezonde en evenwichtige voeding. Onze gezouten edamame bevat veel eiwitten en vezels en kan u dus ondersteunen in een gezonde levensstijl. Hoe leuk dat ook klinkt. Uiteindelijk is het net als met elk ander tussendoortje: je moet er niet te veel van eten.
Edamame zijn onrijpe geoogste sojabonen. Er zijn twee tot drie bonen per schelp, ongeveer zo groot als een vingernagel. In Japan zijn ze een populair bijgerecht bij bier in cafés. In Duitsland staat gezouten edamame nu ook als voorgerecht op het menu in chique restaurants. Ze hebben een milde en licht nootachtige smaak en combineren goed met tofu in kommen of Aziatische gerechten.
Om de edamamebonen zo lang mogelijk te bewaren, moet u ze op een koele en droge plaats bewaren en beschermen tegen zonlicht. Zo blijven de gezouten bonen lekker knapperig en tot 12 maanden houdbaar. De voorraad voor de volgende filmavond is veilig gesteld.
100 g van de geroosterde edamame hebben een totaal van 421 kcal. Aangezien wij de sojabonen niet in vet roosteren en slechts een snuifje zout toevoegen, zijn zij een goed alternatief voor chips en gekruide noten.
Het bijzondere aan geroosterde edamame is waarschijnlijk de aangename smaak. Het licht nootachtige en milde aroma van de sojaboon ronden we af met een snuifje zout. Vooral als u op zoek bent naar een alternatief voor vette chips en sterk gekruide crackers, is onze geroosterde edamame een snack die u zeker moet proberen. U zult dol zijn op de aangenaam zoute smaak van edamame - dat is zeker!
U kunt ook een paar van onze geroosterde en gezouten edamamezaadjes eten tijdens de zwangerschap. Als sojaproduct bevat edamame plantaardige oestrogenen. Aangezien u tijdens de zwangerschap geen buitensporige hoeveelheden sojaproducten mag consumeren, raden wij u aan edamame in matige porties te eten, net als elk ander tussendoortje.
Edamame bonen geroosterd en gezouten 750 g
Edamame in pure chocolade 1 kg
Edamame bonen geroosterd en gezouten | 5 kg
Reviews
Prijs € 13,00* € 10,00* € 17,50* (42.86% bespaard) € 69,00* € 80,00* (13.75% bespaard)
Artikelnummer BOHNE_005 BOHNE_017 BULK_016
Inhoud 0,75 kilogram 1 kilogram 5 kilogram
Basisprijs € 17,33* / 1 kilogram € 10,00* / 1 kilogram € 13,80* / 1 kilogram
Eigenschappen Weinig suiker, Vegetarisch, Vegan Vegetarisch Weinig suiker, Vegetarisch, Vegan
Zutaten 98% edamame (SOJABONEN), 1,3% zout, rijsmiddel: natriumcarbonaat 63 % EDAMEBONEN (SOJA), 34 % pure chocolade (cacaomassa, suiker, cacaoboter, BOTERSCHROOM, emulgator: SOJAALECITHINE; natuurlijk vanille-aroma), zout, glansmiddel: glucosesiroop, schellak, kokosolie. Cacao: minimaal 50% Edamame (SOYA-bonen) 97,7%, zout 1,3%, rijsmiddel: E500.
Energie (kcal) 412 448 412
Zucker 1 17 1
Ballaststoffe 13 11 13
Eiweiß 43 30 43
Salz 1,3 0 1,3

Varieties & Origin

Green shell

Deze variëteit is een vroege en bijzonder grote sojaboon. Het heeft een heldere kleur en een volle smaak en weegt gemiddeld 1,5 g per graan.

Teelt per land in ton
Land Ton
Brasilien 125887
USA 123664
Argentinien 37787926
China 14193621
Indien 13786001
Paraguay 11045971
Kanada 7266600
Ukraine 4460770
Russland 4026850
Bolivien 2942131
Republik Südafrika 1540001
Uruguay 1334000
Italien 1138993

Edamabonen komen oorspronkelijk uit Japan en worden vertaald als "boon op een tak". De sojabonen worden geoogst als ze nog licht onrijp zijn en samen met de peul gekookt. Echter, alleen de groene bonen worden dan gegeten, niet hun vruchtwand. Exacte cijfers over de wereldwijde productie van edamame bonen zijn niet bekend. Daarom kunt u de wereldwijde teelt van sojabonen op de kaart zien, die ook andere variëteiten omvat.

Prijsontwikkeling

Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld

Alle informatie zonder garantie!

579 van 579 beoordelingen

4.7 van 5 sterren


78%

17%

4%

1%

1%


Geef een beoordeling

Deel je ervaringen met andere klanten.


1 - 10 van 429 beoordelingen

February 2, 2023 11:28

Lecker, gesunder Snack als Chipsersatz

Ich habe lange eine Alternative zu Chips gesucht, aber nichts stillte mein Verlangen auf Chips. Die gerösteten Edamame sind die einzige Alternative für mich! Snacken, aber gesund 🖤

January 26, 2023 22:22

Proteinbombe für mein Pump!

Das ist eine Proteinbombe! Da ich mich gerade in der Muskelaufbauphase befinde, sind diese Edamame Bohnen für mich genau das Richtige. Ich bin sehr positiv überrascht. Sie schmecke auch super.

January 25, 2023 05:24

Werden wir wieder bestellen.

Sehr lecker. Favorit meiner Tochter.

January 23, 2023 18:07

Ok

Es schmeckt nicht anders, für den Preis habe ich etwas anderes erwartet.

January 19, 2023 09:02

Salzigeren Geschmack erwartet

Schmeckt okay - hat kaum bis gar nicht nach Salz geschmeckt, einfach wie trockene Bohnen.

January 2, 2023 13:36

fad

Geschmacklich sehr fad und für mich unangenehm zu essen. Da half leider auch kein salzen.

December 27, 2022 16:58

Pour remplacer les chips

Ces petites fèves sont grillées, salées et croquantes! Ce qu'on aime : riches en protéines et en fibres. Il m'arrive même d'en manger en collation !

December 27, 2022 14:57

Gesund und lecker

Geil gesund und lecker und nicht zu viel Salz

December 26, 2022 14:33

Snack für zwischendurch

Knackig und Knusprige Bohnen. Geschmacklich eher neutral. Habe mir sie salziger vorgestellt. Hat leider keinen Verschluss, den wiederverschliessbar ist.

December 24, 2022 08:33

Absolut empfehlenswert

Ein sehr leckerer Snack.Gemischt mit getrockneten Gojibeeren noch leckerer. Die Qualität ist ,so wie ich es von KoRo kenne,sehr gut.

Bestelling gratis thuisbezorgd? 🤑

Voeg een net gelanceerd product toe aan je mandje en ontvang je hele bestelling gratis thuis! Iets nieuws proberen + gratis verzending = win win!

Klanten kochten ook