🔥 Let op: bij temperaturen boven 25°C kunnen onze chocoladeproducten smelten🔥

Gedroogde bananenstokjes 250 g

€ 3,50*

€ 14,00* per 1 kilogram

Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten

  • Zonder toegevoegde suikers
  • Gebrande koffie met natuurlijk choco-aroma
  • zonder kunstelijke aromas
  • Perfect in muesli, bij het bakken of als snack
  • Geschikt voor een veganistisch en glutenvrij dieet
Kwaliteit: Gedroogde bananenstokjes 250 g
€ 9,00
€ 3,50
€ 26,50
Hoeveelheid: Gedroogde bananenstokjes 250 g
€ 3,50
€ 119,50
Varianten: Gedroogde bananenstokjes 250 g
€ 3,50
€ 26,50

Direct beschikbaar, levertijd 5-6 dagen

THT: 10.09.2023

Koop nu: Gedroogde bananenstokjes 250 g

Je kent het zeker, dat plotselinge verlangen naar een zoete snack dat meestal moeilijk te negeren is. O ja, ook wij hebben er last van! Ertegen vechten is zinloos - en dat hoef je ook niet te doen. Om je voortaan zonder spijt aan je snoeplust over te geven, hebben we een nieuw, natuurlijk snack alternatief in ons assortiment. Als je net zo'n grote bananenfan bent als wij, zul je vooral blij zijn te horen dat je de heerlijke powerfruit nu ook in gedroogde reepjes bij ons kunt bestellen! Zo ben je perfect uitgerust de volgende keer dat dat zoete hongergevoel je ongevraagd overvalt.

De volle lading fruit

Bananen komen van oorsprong uit de tropen en zijn een van de oudste gekweekte planten. De gele vruchten zijn ongeveer 15 cm groot en variëren in kleur van groen tot geel, afhankelijk van de mate van rijpheid en de variëteit. Voor de productie van de bananenreepjes gebruiken we alleen rijpe en dus zoete vruchten. Deze zorgen voor maximaal genieten - zonder toevoegingen.

Vrij van toegevoegde suiker en conserveringsmiddelen

Onze gedroogde vruchten zijn volkomen natuurlijk en zitten zonder toevoeging van suiker, zwavel en kunstmatige smaakstoffen in hun luchtdichte verpakking. Daardoor smaken ze aangenaam fruitig en niet zo zoet als gewone gedroogde bananen. Een puur fruitgenot dat je absoluut moet proberen!

De kleine extra portie energie

De ongezoete bananen zijn een lekker tussendoortje voor elke gelegenheid - of je nu onderweg bent, op het werk of op school. Een beetje extra motivatie om mee te nemen is er nu zelfs zonder de vrees voor een modderig bananen-ongeluk in de tas.

Veel meer dan alleen een snack

De zoete bananen zijn niet alleen het optimale alternatief voor gewone zoetigheden. Ze zijn ook perfect als fruitige toevoeging aan muesli's en porridges of als topping voor smoothiebowls en chocoladeachtige desserts. De zachte reepjes bewijzen ook hun waarde als bakingrediënt: wat dacht je van een fruitig, sappig bananenbrood of een banaan-achtige cake-topping? Dankzij hun zoetheid geven gedroogde bananen zelfs een geraffineerde draai aan hartige gerechten en warme maaltijden.

We bieden deze heerlijke alleskunners zacht gedroogd en zonder toegevoegde suiker aan. Haal dus nu je gedroogde bananenreepjes in huis!

Gemiddelde waarde per 100 g
Voedingswaarde (in kj/kcal) 1343 / 321
Vetten 0.6 g
waarvan verzadigde vetzuren 0 g
Koolhydraten 75 g
waarvan suikers 39 g
Voedingsvezels 3 g
Proteïne 4 g
Zout 0.05 g
Productnummer: BANA_002
Herkomst Colombia
Inhoud: 0.25 kg
Fabrikant KoRo
EAN/GTIN 4260335831106
Gegevens Specificatie
Allergie-informatie Uitleg sporenindicatie
Levering Levertijd buiten Duitsland
Bedrijf KoRo Handels GmbH
Hauptstraße 26, 10827 Berlin
Bewaaradvies Koel en droog bewaren, beschermen tegen warmte
Ingrediënten 100% bananen
Kruisbesmetting Kan sporen bevatten van GLUTEN, PINDA'S, SOJA, MELK (LACTOSE), NOTEN, SESAM en ZWAFELDIOXIDE (SULFIET).
THT 10.09.2023
Verkoop beschrijving Gedroogde bananen
Pers & wederverkopers Zakelijke foto's downloaden
Vragen & antwoorden: Gedroogde bananenstokjes 250 g
Indien zij op de juiste wijze worden bewaard (koel, droog, beschermd tegen licht), zijn onze bananenstroken ten minste 15 maanden houdbaar vanaf het tijdstip van productie. Natuurlijk hebben we ook de houdbaarheidsdatum op uw verpakking gedrukt.
De gedroogde bananen komen uit Colombia. Om hun aromatisch-zoete smaak te ontwikkelen, worden de bananen in lange repen gesneden en vervolgens voorzichtig gedroogd. We gebruiken alleen rijp, zoet fruit voor maximaal genot.
In tegenstelling tot dunne bananenchips hebben de gedroogde bananenreepjes een zachte, sappige en enigszins vaste beet.
Onze gedroogde bananenreepjes zijn gemaakt van 100% van de vrucht en bevatten dus geen additieven zoals smaakversterkers of toegevoegde suiker. De bananen bevatten van nature voldoende suiker voor een aangenaam zoete smaak.
Om af te vallen is een calorietekort meestal de sleutel tot succes. Onze bananenreepjes zijn absoluut een goed alternatief voor conventionele zoetigheden, ze bevatten geen toegevoegde suiker en scoren punten als bron van vezels.
100 g gedroogde bananen bevatten 321 kcal.

Varieties & Origin

Gedroogde banaanstroken

Gedroogde banaanstroken komen van rijpe bananen, en zijn ongeveer 10 cm lang

Teelt per land in ton
Land Ton
Indien 30900000
China 11200000
Indonesien 7300000
Brasilien 6800000
Ecuador 6500000
Philippinen 6200000
Guatemala 4000000
Kolumbien 3700000
Angola 3500000
Tansania 3500000
Costa Rica 2600000
Mexiko 2400000
Vietnam 2100000
Ruanda 1800000
Burundi 1700000
Kenia 1400000
Ägypten 1400000
Papua-Neuguinea 1400000
Kamerun 1200000
Dominikanische Republik 1200000

Bananen groeien in tropische en subtropische gebieden in de buurt van de evenaar, vaak de bananengordel genoemd. Deze ligt tussen 38 graden noorderbreedte en 28 graden zuiderbreedte en biedt ideale groeiomstandigheden. In 2018 werd wereldwijd bijna 116 miljoen ton bananen geteeld. De grootste producent ter wereld is India met 30,9 miljoen ton.

Productie

Prijsontwikkeling "Gedroogde bananenstokjes 250 g"

Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld

Alle informatie zonder garantie!

4.7/5

95 Reviews


80%
15%
2%
1%
2%
Arnaud B.  | 07.08.2022

Ideaal als tussendoortje en zeker voor goede rumarrangementen!

Heerlijke smaak en de vorm van de gedroogde bananen in reepjes is zeer aangenaam om te eten

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
pollyanna H.  | 31.07.2022

heerlijk

Its is very difficult to find dried bananas like this. They are just like the ones I used to eat in Brazil. Delicious.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Aline M.  | 16.06.2022

Een goed alternatief

IDEAAL VOOR DE RECEPTEN PERSOONLIJK NAAR MIJN SMAAK AARD VOND IK NIET LEKKER MAAR HET BLIJFT MIJN SMAAK

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Laura F.  | 14.06.2022

Vera banaan!

Gezonde, bevredigende snack om te kauwen om de honger te stillen

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Andrew W.  | 12.06.2022

Perfecte oplossing om een vervoerbare banaan te krijgen!

Ik was verheugd te ontdekken dat KoRo dit prachtige product levert. Ze leken al een jaar of langer niet meer verkrijgbaar te zijn in het Verenigd Koninkrijk. Hoewel ze een beetje onaangenaam kunnen lijken, zijn ze echt heerlijk. Ik ben dol op bananen, maar ze zijn niet geschikt voor onderweg. Deze schoonheden zijn gemakkelijk te vervoeren en je krijgt het equivalent van een hele banaan per stuk. Zeer goed verpakt en makkelijk te scheiden omdat ze niet te kleverig zijn. Perfect voor lange wandelingen omdat ze weinig wegen en weinig plaats innemen, maar je wel een energieboost geven en heel veel plezier!

1 Persoon (personen) vond (vonden) deze informatie nuttig
Andrea G.  | 02.06.2022

3 pakjes zijn beter dan 1

Het is niet de eerste keer dat ik gedroogde bananen koop. Deze keer bestelde ik er 3 tegelijk...

1 Persoon (personen) vond (vonden) deze informatie nuttig
Marjo K.  | 22.05.2022

Just wonderful! - Aivan ihania!

Ik ben hier al een tijdje naar op zoek in Finland, maar ik heb nog niets gevonden. Deze zijn gewoon geweldig, zacht en een beetje kleverig! Ik heb deze niet in Finland gevonden, dus heb ik ze hier besteld. Gewoon heerlijke, licht kleverige bananen!

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Alexander H.  | 20.05.2022

Kleine zure noot

De bananen smaken in principe zoet, maar hebben een onderliggende zure smaak die me een beetje irriteerde. Toch smaken ze goed, ook al had ik liever kartonzoete bananenreepjes gehad.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 27.02.2022

Smaakt heerlijk. Nooit gedacht dat bananen

Smaakt heerlijk. Ik had nooit gedacht dat gedroogde bananen zo goed smaken.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 27.02.2022

Smaakt naar vakantie

De bananenschijfjes zijn zacht en vol van smaak. Erg lekker, in muesli of als snack tussen de maaltijden door. Ik zal opnieuw bestellen!

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig

Klanten kochten ook