Vegan edamame bonen geroosterd en gezouten 750 g

€ 13,00*

€ 17,33* per 1 kilogram

Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten

  • Ideaal alternatief voor conventionele snacks
  • Zout en knapperig tussendoortje
  • Rijk aan eiwitten
  • Bron van vezels
  • Geroosterd zonder vet
Varianten: Vegan edamame bonen geroosterd en gezouten 750 g
€ 14,00
€ 10,50
€ 13,00
Kwaliteit: Vegan edamame bonen geroosterd en gezouten 750 g
€ 13,00
€ 17,50
€ 68,50
Vul je e-mailadres in het onderstaande veld in en wij laten je weten wanneer het product weer op voorraad is.
Door het formulier in te dienen accepteer ik de algemene voorwaarden evenals de privacybeleid.

Koop nu: Vegan edamame bonen geroosterd en gezouten 750 g

Vrijdag, 20.00 uur, sluitingstijd: je ligt op je bank en je verlangt alleen nog maar naar een goede film, een koud drankje en iets om aan te knabbelen? Dat begrijpen we maar al te goed! Of het nu zoet of zout is - wat zou een gezellige filmavond zijn zonder de juiste snacks! Heb je geen zin in vette chips en te gekruide noten, maar wil je toch geen knapperige hapjes missen? Maak je geen zorgen. Dat hoeft ook niet. In plaats van een zakje chips, zal jouw geautomatiseerde grijper op de bank nu in een kom geroosterde edamame duiken - een snackupgrade waar jij dol op zal zijn!

Gezouten edamame boontjes - de ster in elke sushibar

Maar wat zijn edamame precies? De groene erwtachtige bonen zijn onrijpe geoogste sojabonen. Vooral in de Aziatische keuken zijn edamame bonen de ster op elk menu. In Vietnamese restaurants of sushibars kunnen de groene sojabonen het beste rauw worden genoten - als een zoutig voorgerecht. Om bij het lichtgroene binnenleven van de sojaboon te komen, stop je de hele peul in je mond en trek je de afzonderlijke bonen er met je tanden uit. Het zoute vingervoer heeft zo'n verslavend potentieel dat we simpelweg een snackklare versie voor thuis tevoorschijn moesten toveren. Haal nu het populairste voorgerecht van Azië in huis en geniet van de gezouten edamame die geroosterd is als snack op de bank. We hebben de schelp wijselijk voor je verwijderd - laat het snacken beginnen!

Edamame als een heerlijk chips alternatief

Een groene peul moet de nieuwe vervanger zijn van de geliefde aardappelchips en popcorn? Het klinkt vreemd, maar het is waar: met een licht nootachtige en milde smaak is de edamame een gewaagde concurrent van de gewone, vette aardappelchips. Wij verfijnen de geroosterde edamame met slechts een snufje zout, geen additieven, geen smaakversterkers - natuurlijk snacken kan zo gemakkelijk zijn! Als jij zin hebt in een beetje afwisseling, kun je de gedroogde edamame ook in hummus of pittige guacamole dopen. Door het aangenaam zoute aroma is de geroosterde edamame niet alleen geschikt als tussendoortje, maar ook als toevoeging aan een salade of als knapperig bestanddeel in jouw kom.

Bestel nu veganistische edamame bonen bij KoRo

Wist je dit? Na de eerste hap kun je vaak niet stoppen met snoepen. Alsof je hand met een afstandsbediening wordt bediend, gaat hij steeds weer terug naar de snackbak. Dankzij onze geroosterde edamame met zout kun jij zorgeloos blijven snoepen en jezelf voorzien van waardevolle eiwitten. Slechts 100 g van onze geroosterde edamame bevat 43 g eiwit - een echte eiwitbom. Om jou het ideale alternatief voor chips en dergelijke te kunnen presenteren, roosteren we onze sojabonen zonder vet en verfijnen we ze enkel met een snufje zout. En het beste is: met 13 g per 100 g is edamame ook een onverslaanbare bron van vezels. Wat kunnen groene sojabonen niet? Haal een beetje Japanse flair in huis en vul jouw snackbord met onze heerlijke gezouten edamame bonen aan.

Gemiddelde waarde per 100 g
Voedingswaarde (in kj/kcal) 1726 /  412
Vetten 14 g
waarvan verzadigde vetzuren 2 g
Koolhydraten 23 g
waarvan suikers 1 g
Voedingsvezels 13 g
Eiwitten 43 g
Zout 1.3 g
Productnummer: BOHNE_005
Herkomst China
Herkomst (verwerking) China
Inhoud: 0.75 kg
Fabrikant KoRo
EAN/GTIN 4260335838556
Gegevens Specificatie
Allergie-informatie Uitleg sporenindicatie
Levering Levertijd buiten Duitsland
Bedrijf KoRo Handels GmbH
Hauptstraße 26, 10827 Berlin
Bewaaradvies Bewaren op een koele, droge plaats uit de buurt van licht
Ingrediënten 98% edamame (SOJABONEN), 1,3% zout, rijsmiddel: natriumcarbonaat
Kruisbesmetting Kan GLUTEN, MELK (LACTOSE), PINDA'S, andere NOTEN en SESAM bevatten.
THT 20.03.2023
Verkoop beschrijving Edamame bonen geroosterd en gezouten
Etikettenhinweis Ingrediënten, voedingswaarden en verpakking kunnen variëren. Raadpleeg de productbeschrijving voor de juiste informatie.
Pers & wederverkopers Zakelijke foto's downloaden
Vragen & antwoorden: Vegan edamame bonen geroosterd en gezouten 750 g
Geen zoekresultaten gevonden.
Ja, onze gezouten edamame zijn 100% veganistisch.
Onze heerlijke edamame bonen overtuigen niet alleen door hun smaak, maar ook door hun ingrediënten en voedingswaarden. Zelfs geroosterd is edamame een echte proteïne bom. Met maar liefst 43 g eiwit per 100 g, een eiwitgehalte van ongeveer 42 %, voorzien de gezouten sojabonen u van waardevolle eiwitten bij het snacken - twee vliegen in één klap!
Edamame is meestal veilig voor honden als het rauw wordt gegeten - maar zout is dat niet. Daarom mag uw hond geen grote hoeveelheden van onze gezouten edamame eten. Dus als uw viervoetige familielid het hele pakje heeft leeggeplunderd, moet u een dierenarts raadplegen.
Naar onze mening is er niets belangrijker voor een gezonde levensstijl dan een gezonde en evenwichtige voeding. Onze gezouten edamame bevat veel eiwitten en vezels en kan u dus ondersteunen in een gezonde levensstijl. Hoe leuk dat ook klinkt. Uiteindelijk is het net als met elk ander tussendoortje: je moet er niet te veel van eten.
Edamame zijn onrijpe geoogste sojabonen. Er zijn twee tot drie bonen per schelp, ongeveer zo groot als een vingernagel. In Japan zijn ze een populair bijgerecht bij bier in cafés. In Duitsland staat gezouten edamame nu ook als voorgerecht op het menu in chique restaurants. Ze hebben een milde en licht nootachtige smaak en combineren goed met tofu in kommen of Aziatische gerechten.
Om de edamamebonen zo lang mogelijk te bewaren, moet u ze op een koele en droge plaats bewaren en beschermen tegen zonlicht. Zo blijven de gezouten bonen lekker knapperig en tot 12 maanden houdbaar. De voorraad voor de volgende filmavond is veilig gesteld.
100 g van de geroosterde edamame hebben een totaal van 421 kcal. Aangezien wij de sojabonen niet in vet roosteren en slechts een snuifje zout toevoegen, zijn zij een goed alternatief voor chips en gekruide noten.
Het bijzondere aan geroosterde edamame is waarschijnlijk de aangename smaak. Het licht nootachtige en milde aroma van de sojaboon ronden we af met een snuifje zout. Vooral als u op zoek bent naar een alternatief voor vette chips en sterk gekruide crackers, is onze geroosterde edamame een snack die u zeker moet proberen. U zult dol zijn op de aangenaam zoute smaak van edamame - dat is zeker!
U kunt ook een paar van onze geroosterde en gezouten edamamezaadjes eten tijdens de zwangerschap. Als sojaproduct bevat edamame plantaardige oestrogenen. Aangezien u tijdens de zwangerschap geen buitensporige hoeveelheden sojaproducten mag consumeren, raden wij u aan edamame in matige porties te eten, net als elk ander tussendoortje.
Vegan edamame bonen geroosterd en gezouten 750 g
Edamame in pure chocolade 1 kg
Edamame bonen geroosterd en gezouten | 5 kg
Reviews
Prijs € 13,00* € 17,50* € 68,50*
Artikelnummer BOHNE_005 BOHNE_017 BULK_016
Inhoud 0,75 kilogram 1 kilogram 5 kilogram
Basisprijs € 17,33* / 1 kilogram € 17,50* / 1 kilogram € 13,70* / 1 kilogram
Eigenschappen Weinig suiker, Vegetarisch, Vegan Vegetarisch Weinig suiker, Vegetarisch, Vegan
Zutaten 98% edamame (SOJABONEN), 1,3% zout, rijsmiddel: natriumcarbonaat 63 % EDAMEBONEN (SOJA), 34 % pure chocolade (cacaomassa, suiker, cacaoboter, BOTERSCHROOM, emulgator: SOJAALECITHINE; natuurlijk vanille-aroma), zout, glansmiddel: glucosesiroop, schellak, kokosolie. Cacao: minimaal 50% Edamame (SOYA-bonen) 97,7%, zout 1,3%, rijsmiddel: E500.
Energie (kcal) 412 448 412
Zucker 1 17 1
Ballaststoffe 13 11 13
Eiweiß 43 30 43
Salz 1,3 0 1,3

Sorten & Herkunft

Green shell

Deze variëteit is een vroege en bijzonder grote sojaboon. Het heeft een heldere kleur en een volle smaak en weegt gemiddeld 1,5 g per graan.

Teelt per land in ton
Land Ton
Brasilien 125887
USA 123664
Argentinien 37787926
China 14193621
Indien 13786001
Paraguay 11045971
Kanada 7266600
Ukraine 4460770
Russland 4026850
Bolivien 2942131
Republik Südafrika 1540001
Uruguay 1334000
Italien 1138993

Edamabonen komen oorspronkelijk uit Japan en worden vertaald als "boon op een tak". De sojabonen worden geoogst als ze nog licht onrijp zijn en samen met de peul gekookt. Echter, alleen de groene bonen worden dan gegeten, niet hun vruchtwand. Exacte cijfers over de wereldwijde productie van edamame bonen zijn niet bekend. Daarom kunt u de wereldwijde teelt van sojabonen op de kaart zien, die ook andere variëteiten omvat.

Prijsontwikkeling

Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld

Alle informatie zonder garantie!

Das sagen andere über Vegan edamame bonen geroosterd en gezouten 750 g

4.7/5

595 Reviews


461
100
24
6
4

M

Melissa R.

25.03.2023

Heerlijk en verslavend

Goede snack voor op de bank. Ik zou graag een pittigere versie zien.

1 Persoon (personen) vond (vonden) deze informatie nuttig
K

Kim E.

13.03.2023

Trek in chips adé

Perfecte vervanging voor mijn zoute trek en zelfs vullend

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
B

Bettina E.

12.03.2023

Tolle Alternative...

Geweldig alternatief voor noten en ook zo eiwitrijk!

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
J

Johanna K.

09.03.2023

Lekkere snack

Als je van verse edamame en pinda's houdt, zul je deze zeker lekker vinden. Heerlijk als gezond tussendoortje, met minder verslavingspotentieel dan chips & co.
Helaas hebben ze de verzending direct tussen doos en glas niet helemaal ongeschonden overleefd. Ik doe waarschijnlijk wat edamame meel in het volgende brooddeeg....

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig

Anoniem

08.03.2023

Lekkere snack met veel eiwitten

Zeer smakelijke snackbonen met een extreem hoog eiwitgehalte. Een beetje zouter zou goed zijn.

1 Persoon (personen) vond (vonden) deze informatie nuttig
L

Lisa S.

08.03.2023

Lichte snack

Lichte snack. Licht gezouten en kan zonder schuldgevoel gegeten worden ☺️

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
A

Anne L.

06.03.2023

Lekkere snack

Erg lekker, minder zout dan ik dacht maar dat is prima. Ook niet zo hard als verwacht, prima om 's avonds te snacken ;)

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig

Anoniem

06.03.2023

Lekkere snack!

Super en gezond om tussendoor te snacken en ook nog eens super gezond!

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
N

Natascha S.

03.03.2023

Super Snack

Super lekkere snack voor tussendoor! We hebben het de laatste keer niet meer besteld!

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig

Anoniem

03.03.2023

Altijd weer.

Helemaal onze smaak! Zullen zeker weer bestellen!

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig

Bestelling gratis thuisbezorgd? 🤑

Voeg een net gelanceerd product toe aan je mandje en ontvang je hele bestelling gratis thuis! Iets nieuws proberen + gratis verzending = win win!

Klanten kochten ook