🔥 Let op: bij temperaturen boven 25°C kunnen onze chocoladeproducten smelten🔥

Bio melkrijst 5 kg

€ 17,50*

€ 3,50* per 1 kilogram

Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten

  • Perfect voor zoete melk rijst
  • Kleverige rondkorrelige rijst
  • Voordeelverpakking
  • Van 100% biologische landbouw
Kwaliteit: Bio melkrijst 5 kg
€ 21,50
€ 20,50
€ 20,00
€ 17,50
€ 24,50
€ 21,50

Direct beschikbaar, levertijd 5-6 dagen

THT: 17.05.2025

Koop nu: Bio melkrijst 5 kg

De melkrijstgeur brengt je terug in je jeugd? Wanneer je thuis kwam en het voor de deur rook voor rijstpudding of rijstepap? Krijg je jeugdherinnering terug met de biologische melk rijst in de verpakking van 5 kg. Maar onthoud niet alleen, want de rijstpudding smaakt niet alleen klassiek met kaneel en suiker, maar kan ook worden gekookt met, bijvoorbeeld, kokosmelk. Heel ongebruikelijk kun je de rijstpudding gebruiken in cakes of stoofschotels.

De rondkorrelige rijst voor rijstpudding geeft veel kracht in het kookproces, wat betekent dat je melkrijst een romige consistentie krijgt en de rijstkorrels erg zacht zijn.

Gemiddelde waarde per 100 g
Voedingswaarde (in kj/kcal) 1504 / 354
Vetten 0.4 g
waarvan verzadigde vetzuren 0 g
Koolhydraten 80 g
waarvan suikers 0.2 g
Voedingsvezels 1 g
Proteïne 6.7 g
Zout 0.013 g
Productnummer: REIS_004
Herkomst Italië
Biologische herkomst EU-landbouw
Inhoud: 5 kg
Fabrikant KoRo
EAN/GTIN 4260335838433
Biologische controleorganisatie& Biologische oorsprong
IT-ÖKO-007
Allergie-informatie Uitleg sporenindicatie
Levering Levertijd buiten Duitsland
Bedrijf KoRo Handels GmbH
Hauptstraße 26, 10827 Berlin
Bewaaradvies Koel en droog bewaren, beschermen tegen warmte
Ingrediënten 100% MELK rijst * *gecontrolleerd biologisch
Kruisbesmetting Bevat geen allergenen volgens de EU-verordening 1169/2011.
THT 17.05.2025
Verkoop beschrijving Biologische rijstpudding
Pers & wederverkopers Zakelijke foto's downloaden
Vragen & antwoorden: Bio melkrijst 5 kg
Ja, rijstpudding is in principe veganistisch, ook al heeft het het woord "melk" in zijn naam. De misleidende naam komt van het beoogde gebruik, aangezien het vaak wordt gebruikt om hetzelfde gerecht te maken. U kunt natuurlijk ook een plantaardige drank gebruiken in plaats van koemelk. Dan heb je heerlijke, veganistische rijstpudding.
100 g rijstpudding (rauw) levert 354 kcal. U kunt de voedingswaarden ook vinden op het product zelf en in de productspecificatie naast of onder de productbeschrijving in onze online winkel.
Bewaar uw rijstpudding op een koele, droge plaats en bescherm het tegen hitte.
Het hangt ervan af hoe hongerig u bent en of u rijstpudding als hoofdgerecht, bijgerecht of dessert wilt eten.
Ja, de rijstpudding is biologisch.
Voor een heerlijke, romige rijstpudding hebt u een verhouding van 1:4 nodig (rijst op melk). U kunt koemelk gebruiken of, voor de veganistische versie, een plantaardige drank naar keuze. Breng de vloeistof op een matig vuur aan de kook en voeg de rijst toe, een snufje zout en, indien gewenst, suiker, vanillepulp of een andere zoetstof naar keuze. Natuurlijk kunt u de rijstpudding ook ongezoet eten en gewoon de zoetheid van fruit als topping gebruiken. Na het aan de kook brengen, de rijstpudding afdekken en 25-30 minuten laten sudderen en opzwellen. Je moet het constant roeren, want je wilt niet dat het aanbrandt (geloof ons, dat gebeurt heel snel! Dus roer het voor wat het waard is). U kunt rijstpudding niet alleen in een pan bereiden, maar ook in een rijstkoker of snelkookpan. U kunt energie besparen door de zoete rijst in bed te laten zwellen (misschien herinnert u zich dit nog van uw grootmoeder). Als u afgekoelde rijstpudding opnieuw wilt opwarmen, gaat dat het gemakkelijkst in de magnetron of op het fornuis op een laag vuurtje. Voeg echter meer melk toe, anders bestaat het risico dat het aanbrandt.
Op zich is het eten van rijstpudding tijdens de zwangerschap geen probleem. Gebruik in het beste geval gepasteuriseerde melk. In het algemeen moet voor de bereiding van zuivelproducten worden gekozen voor producten met een ultrahoge temperatuur. Overleg nogmaals met uw arts of en in hoeverre rijstpudding voor u geschikt is.
Aangezien rijstpudding een klonterige consistentie heeft, mag uw baby dit pas eten vanaf de leeftijd van ongeveer 10 maanden. Maar praat hier nog eens over met je dokter. U kunt het beste de suiker weglaten en het gerecht zo nodig zoeten met appelpulp.
Gezond is in de eerste plaats een gezonde, evenwichtige en gevarieerde voeding. Het leuke van onze rijstpudding is dat je zelf kunt bepalen hoe je hem bereidt: met koemelk, havermelk, amandelmelk of extra romig met kokosmelk. Elk van deze vloeistoffen heeft een verschillende caloriedichtheid en dus meer of minder calorieën. Het is ook helemaal aan jou of je suiker toevoegt of je rijstpudding verfijnt met ahornsiroop, proteïnepoeder of gewoon wat kaneel en fruit.
Rijstpudding is een ronde rijstkorrel en geeft bij het koken veel zetmeel af, waardoor de consistentie romiger is dan bij gewone rijst. Dus als u zich afvraagt welke rijst het beste is voor het dessert, is het antwoord: met rijstpudding! Het is theoretisch ook mogelijk met gewone rijst, maar het zal lang niet zo romig en luchtig zijn, omdat de korrels gewoon niet zoveel vloeistof kunnen opnemen.

Varieties & Origin

Sushi rijst

Sushi-rijst behoort tot de rondkorrelige rijstvariëteiten, die een hoger zetmeelgehalte hebben dan langkorrelige rijstvariëteiten zoals jasmijnrijst of basmatirijst. Het zetmeel in de rijst maakt het erg kleverig. Sushi-rijst heeft een zoetige geur.

Teelt per land in ton
Land Ton
China 206000000
Indien 157200000
Indonesien 7846465
Bangladesch 52231000
Vietnam 44974206
Thailand 32620160
Myanmar 26423300
Philippinen 18967826
Brasilien 12175602
Japan 10549000
USA 10025980
Kambodscha 9324000
Pakistan 7005000
Nigeria 6734000
Ägypten 6000000
Südkorea 5637682
Népal 5047047
Laos 4002425
Madagaskar 3978000
Sri Lanka 3381000

Wereldwijd zijn er meer dan 100.000 verschillende soorten rijst. Het is dan ook geen wonder dat er in meer dan 100 landen op alle continenten rijst wordt verbouwd, behalve op Antarctica. China en India leiden de wereldproductie. Maar rijst wordt ook verbouwd in andere Aziatische landen en in Zuid- en Noord-Amerika en Europa. Afhankelijk van het ras duurt het drie tot acht maanden tot de rijst klaar is voor de oogst. Na maïs is rijst wereldwijd het tweede meest geproduceerde voedingsmiddel.

Productie

Hier groeit je rijst

Of het nu voor sushi, risotto of als heerlijke rijstpudding is: de rijst van je bestelling is zonovergoten en komt van de velden van Italië.

Rijst is bijzonder dorstig

Het begint zijn reis in overstroomde velden. Niet alle rijstsoorten worden onder water geteeld - maar onkruid en ongedierte zijn niet zo happig op natte wortels en voeten. Dit verhoogt de opbrengst en de rijstboeren kunnen meer rijst oogsten voor je volgende lunch.

We letten goed op wat we je sturen

Voordat de rijst zijn weg naar jou vindt, wordt natuurlijk eerst de kwaliteit gecontroleerd. Alles wat niet past, wordt uitgezocht.

Alleen gepoetst en gewassen in de verpakking

In deze machines wordt de rijst klaargemaakt voor zijn reis naar je bord. Hier worden de rijstkorrels gewassen en met water gepoetst. Hierdoor blijft de natuurlijke smaak behouden.

De rijst wacht hier op je.

Pas als de beste granen hun weg naar onze bulkverpakkingen hebben gevonden, wachten ze hier vol ongeduld op je bestelling.

Het maakt niet uit welke rijst je bij ons bestelt - bij KoRo krijg je alleen de lekkerste soorten. Alleen degenen die onze proeverij doorstaan, komen in ons assortiment. We hebben de slechte er al voor je uitgepikt.

Ganz egal welchen Reis Du bei uns bestellst – bei KoRo bekommst du nur die leckersten Sorten. Nur wer unser Tasting übersteht, schafft es in unser Sortiment. Die Schlechten haben wir schon vorher für Dich raus gesucht.

Hier wartet Dein Reis auf Dich

Erst wenn die besten Körner ihren Weg in unsere Großpackungen gefunden haben, erwarten sie hier sehnsüchtig Deine Bestellung.

Prijsontwikkeling "Bio melkrijst 5 kg"

Dit is hoe de prijs zich in de loop der tijd heeft ontwikkeld

Alle informatie zonder garantie!

4.8/5

37 Reviews


84%
16%
0%
0%
0%
Andrea M.  | 19.07.2022

Kinderen houden van rijstpudding

Onze kinderen zijn dol op rijstpudding, dus we hebben de grootverpakking nodig. Super!

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 13.02.2022

Erg lekkere rijstpudding. Het is zo populair

Erg lekkere rijstpudding. Het is zo populair dat ik dubbele hoeveelheden moet koken.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 08.02.2022

Zeer efficiënt want luchtdicht verpakt, perfect voor

Zeer efficiënt want luchtdicht verpakt, perfect voor frequente rijstpudding eters. Het maakt ook een heerlijke romige risotto

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 08.02.2022

-

-

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 31.01.2022

-

-

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 06.12.2021

Einfach Bombe 💣

Wahrscheinlich hat DHL gedacht hier sind Plastiksprengstoffblöcke im Paket, da sie durch DHL aufgemacht und Nachverpackt wurden 😂 Dann bin ich mal gespannt, ob meine Geschmacksnerven vom Genuss vom Milchreis explodieren 😂😂

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 23.11.2021

goede rijstpudding

Ik vind de MIlreis van Reishunger iets beter, maar ik vind hem ook best goed.

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 03.11.2021

Top

Top

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 29.10.2021

Tot slot, een flinke hoeveelheid rijstpudding. 😍

Tot slot, een flinke hoeveelheid rijstpudding. 😍

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig
Anoniem  | 27.10.2021

Super prijs-kwantiteit verhouding

Super prijs-kwantiteit verhouding

Markeer deze beoordeling als eerste als nuttig

Klanten kochten ook